Sławomir Świerzyński i golonkaTRICOLORS/East News, canva.com/Tatiana Volgutova

Sławomir Świerzyński na diecie głodowej schudł niewyobrażalnie. Powiedział o golonce i karkówce nieprawdopodobne słowa

Golonka w diecie Świerzyńskiego króluje w trakcie weekendowych koncertów. Aby zrekompensować sobie tę ucztę, postanowił przejść na bardzo ciekawą dietę głodową. Znamy dokładne szczegóły żywienia piosenkarza, dzięki którym w dwa tygodnie schudł aż 6 kilogramów.

Golonka oraz karkówka są uwielbianymi przez Sławomira Świerzyńskiego daniami. Lubi je do tego stopnia, że w trakcie weekendowych koncertów nie je praktycznie nic innego. Właśnie dlatego postanowił zmienić swoje żywieniowe przyzwyczajenia i spróbować diety głodowej 5:2, która polega na 5 dniach jedzenia normalnie oraz 2, podczas których ogranicza się spożycie kalorii do 600 kcal dziennie.

Gołąbki po rosyjsku robi się niemożliwe łatwo, a rozpływają się w ustach. Nieziemski przepis, wykonanie w 20 minutGołąbki po rosyjsku robi się niemożliwe łatwo, a rozpływają się w ustach. Nieziemski przepis, wykonanie w 20 minutCzytaj dalej

Przez dwa dni tygodniowo golonka jest całkowicie wykluczona

W krótkiej rozmowie przeprowadzonej jakiś czas temu pomiędzy wokalistą zespołu Bayer Full Sławomirem Świerzyńskim, a redakcją Faktu, muzyk zdradził, że jednym z jego największych pragnień jest schudnięcie. Gdy zaczynał swoją dietę ważył 120 kilogramów, po dwóch tygodniach udało mu się dojść do 114 kilogramów.

- Jestem na diecie głodowej. Inna nie wchodzi w grę, bo mam słabą wolę - wyjawił Faktowi Świerzyński. - Nie jem w poniedziałek i piątek. Piję wtedy tylko wodę i sok z jabłek, żeby uzupełnić poziom glukozy i by mnie głowa nie bolała - tłumaczy dalej wokalista.

Mocno zastanawiający jest wybór dni, w których Sławomir stosuje post. Jego postanowienie jest motywowane trybem życia jakie prowadzi. Koncerty, które najczęściej daje w weekendy, pełne są bowiem tłustych karkówek i golonek, dlatego chce od nich odpocząć.

Dzisiaj grzeje:

  1. Można go było znaleźć w apteczkach naszych babć. Niezawodny syrop z szyszek jest jak zastrzyk zdrowia dla osłabionego organizmu
  2. Zrobił zdjęcie w Tatrach, niewiarygodne co uwiecznił. Widok, o którym wielu może tylko pomarzyć
  3. Pierogi inaczej, pokochasz je jeszcze bardziej niż tradycyjne. Wszystko przez niesamowitą chrupkość i rozpływający się w ustach farsz

- Jestem po weekendowych koncertach przeżarty karkówkami, golonkami i muszę sobie odpocząć od jedzenia. Więc w piątek już się przygotowuję i dbam o to, by mieć pusty żołądek. A w poniedziałek jestem objedzony, więc muszę odpocząć. Schudłem już sześć kilo w ciągu dwóch tygodni. Jak zaczynałem ważyłem 120 kilo, teraz 114 i chcę dojść do 108 kilo - tłumaczy artysta.

Czym charakteryzuje się dieta 5:2?

Dieta 5:2 została opracowana przez dziennikarza medycznego doktora Michaela Mosleya. Co ciekawe, nie była poprzedzona dużymi badaniami, lecz odkrył ją z pewną dozą przypadku. Pewnego dnia postanowił zrobić badania krwi, z których wynikło, że ma wyjątkowo duży poziom cholesterolu oraz cukru.

Chcąc wyregulować pracę swojego organizmu, posiłkując się badaniami medycznymi dotyczącymi wpływu głodówki na zdrowie ludzkiego organizmu, stworzył dietę, z której korzysta także Świerzyński. Zgodnie z jej założeniami, przez dwa dni w tygodniu należy spożywać mniej, niż 600 kcal dziennie.

Poza zwiększeniem wrażliwości na insulinę, która zmniejsza poziom glukozy we krwi oraz obniżaniem ilości cholesterolu, krótkotrwałe, acz regularne głodówki mają także obkurczać ścianki żołądka. Proces ten przekładać ma się więc na zmniejszenie ilości spożywanego jedzenia w dni, podczas których jemy normalnie.

Część dietetyków uważa jednak, że nawet krótkie głodówki mogą sprawić, iż organizm zacznie magazynować większe ilości tłuszczu w obawie przed brakiem paliwa. Nie ma jeszcze niestety badań na tyle pewnych, aby móc wystarczająco skutecznie ocenić faktyczny wpływ diety 5:2 na człowieka.

Mamy nadzieję, że dieta gwiazdora faktycznie dała mu pozytywny efekt. A co wy sądzicie o jego podejściu do chudnięcia? Dajcie nam znać w komentarzach.

GIS pilnie wycofuje, mogą zatruwać potrawy. Natychmiast oddaj do sklepu, jeśli masz je w kuchniGIS pilnie wycofuje, mogą zatruwać potrawy. Natychmiast oddaj do sklepu, jeśli masz je w kuchniCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Kolęda w czasie koronawirusa. Pierwsze diecezje wydają oświadczenia
  2. Aleksandra Kwaśniewska pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa. Fani wskazują na podobieństwo do taty
  3. Najprostsza surówka z kapusty i kukurydzy, która smakuje każdemu. Pasuje na każdą okazję
  4. Najlepsza możliwa surówka z kapusty pekińskiej. Jest ważny powód, aby ją jeść
  5. Syrop z pietruszki czyści tętnice jak odkurzacz. Efekty kuracji odczujesz już po 20 dniach
  6. Pan Marcin znalazł na drodze potrąconą sunię. Tylko on jeden się zatrzymał, rokowania są tragiczne
  7. Produkował nielegalnie na wiejskim odludziu. Policjanci odkryli gigantyczne ilości niebezpiecznych substancji

Źródło: fakt.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł