Pieniądzepixabay.com/pompi

Chciała przeżyć 7 dni za 50 zł. Po 3 dniu zostało jej 9 zł, smutny finał eksperymentu

Gotowanie na budżecie jest niełatwe. Szczególnie, kiedy ceny jedzenia sukcesywnie idą w górę. Owa kobieta spróbowała przeżyć za 50 zł, doświadczenie musiała zakończyć w smutny sposób.

Gotowanie w domu jest najtańszym sposobem na żywienie. Oszczędzanie w ten sposób może nam wiele dać, jednak okazuje się, że są granice. Youtuberka spróbowała przeżyć tydzień za 50 zł, wynik nie pociesza.

Leczniczy napój z chrzanu dezynfekuje i tworzy w organizmie bakteriobójczą twierdzęLeczniczy napój z chrzanu dezynfekuje i tworzy w organizmie bakteriobójczą twierdzęCzytaj dalej

Gotowanie za 50 zł jest wyzwaniem

Dalibyście radę kupować wszystko do domu za 50 zł przez tydzień? Brzmi jak niemożliwe, prawda? Kobieta podjęła się takiej próby i ma smutną wiadomość. Po 3 dniach zostało jej tylko 9 zł. Nie kupiła za wiele, ponieważ ograniczyła się jedynie do najpotrzebniejszych produktów. Zrobiła rosół, spaghetti a na siadanie jadła wafle ryżowe i banany. Na samą zupę wydała ponad 20 zł, czyli prawie połowę budżetu. Tak wypowiada się po 4 dniu, w czasie którego przeżyła mały kryzys:

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, pod żadnym pozorem nie wolno łączyć jajek sadzonych z ziemniakami. Konsekwencje są ogromne

2. Kobieta uwięziona w mieszkaniu z ciałem zmarłego męża. Podejrzewano u niego zakażenie wirusem z Chin

- Na obiad zjem znowu rosół, na kolację może też wcisnę rosół. Zostało mi 7 zł, musiałam dzisiaj kupić kolejna paczkę makaronu. Mam w tym momencie taki mały kryzys, aż odechciewa mi się jeść.- Jak widać, przygotowywanie nawet, wydawałoby się, tanich posiłków kosztuje o wiele za dużo.

Kobieta zrobiła ten projekt całkowicie dobrowolnie i mogła w każdej chwili zrezygnować. Co z ludźmi, którzy z powodu biedy, niskiej emerytury albo choroby nie mogą sobie pozwolić na większe wydatki? Tacy ludzie muszą żyć w ten sposób. Eksperyment zakończył się w smutny sposób. Autorka doszła do wniosku, że za 50 zł nie da rady przeżyć 7 dni, łącząc wydatki na jedzenie, życie i inne potrzebne artykuły.

Najlepsze newsy:

  1. Druzgocące słowa Jackowskiego dla wszystkich Polaków. Zobaczył tragedię, która ma nastać lada dzień
  2. Polsat: uczestnik ”Pamiętników z wakacji” nie żyje? Miał popełnić samobójstwo kilka lat temu
  3. Mikstura z buraka, kurkumy i imbiru jest detoksykującą petardą. Łyk i zniknie ślad po dolegliwościach
  4. Odżywka za 50 groszy sprawia, że kwiaty rosną jak szalone. Masz ją w kuchni
  5. Jest ich 7. Na wszystkie siedem pomaga sok z kiszonej kapusty
  6. Postanowił wykonać żonie płukanie żołądka przy użyciu prysznica. Kobieta nie przeżyła

Źródło: youtube.pl

Następny artykuł