Jedzenie podane w toalecieWikipedia

Ustawiają się w długie kolejki, by zjeść zupę z sedesu. Cieknie ślinka?

Gotowanie w domu ci się znudziło? Spróbuj odwiedzić tą popularną restaurację, a na pewno nie będziesz się nudzić. Jedzenie z talerzy jest już passe, teraz pora na miski toaletowe?

Gotowanie nie kojarzy się zwykle z tego typu rzeczami. Jedzenie w miskach klozetowych, picie z pisuarów. To tylko nieliczne z atrakcji, jakich można doświadczyć w tej restauracji. W dni wolne i weekendy trzeba stać w kolejce, żeby dostać miejsce przy stoliku.

Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzamiNiewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzamiCzytaj dalej

Gotowanie kojarzy się zwykle z bardziej apetyczną scenerią

Tajwan słynie z nietypowych restauracji. Niektóre z nich udają więzienie lub szpital, jednak właściciele tego miejsca przyćmili wszelkie inne kreatywne pomysły. Większość odwiedzających twierdzi, że jedzenie jest smaczne, dobrze doprawione, a obsługa sprawna. Jednak to nie jakość posiłków jest przyczyną niezwykłej popularności restauracji.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest nagranie. Biedronka w polskiej miejscowości przyłapana na największej ściemie

2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka

Zaczęło się od lodziarni, która sprzedawała lody uformowane w wiadomy sposób. Okazało się, że pomysł się przyjął, a klienci chcą więcej. Właściele otworzyli więc pełnoprawną, trzypiętrową restaurację. Dziś Modern Toilet to jedna z najpopularniejszych sieci restauracji w Tajwanie i Hong Kongu. Tak, sieci! Właściciele zdecydowali się na otwarcie większej ilości lokali by odpowiedzieć na szybujące zainteresowanie ich oryginalnym konceptem. Mają też naśladowców inspirujących się łazienkowym tematem.

Możesz tu skosztować dań kuchni orientalnej podanych w mini toaletach zrobionych z porcelany. Napijesz się coli z mini pisuaru i zjesz loda w kształcie kupy podanego na mini ubikacji. Nazwy deserów bywają dosadne i nie dla osób o słabych nerwach. Na przykład lody czekoladowe podawane są jako "biegunka z suchymi bobkami" Wystrój wnętrz również nawiązuje do łazienki. Spożywa się posiłki siedząc na muszlach klozetowych zamiast krzeseł, do ścian przymocowane są panele prysznicowe. Blat stołu to przykryte szybą umywalki, lub. toalety ze sztuczną kupą. Smacznego!

jedzenie w toalecie

Najlepsze newsy:

  1. Znaleziono "supernosiciela" koronawirusa? Interweniowała brytyjska służba zdrowia
  2. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  3. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  4. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
  5. Afera solna. Wszyscy długo jedliśmy sól drogową z wszystkimi rakotwórczymi zagrożeniami
  6. Gdy skończyła 18 lat, jadła tylko po trzy jabłka dziennie prawie przez rok. Jej wygląd powala

źródło: moderntoilet.com

Następny artykuł