Gotowanie może nie być mocną stroną Górniakwikipedia.org/Ja Fryta https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.pl

Górniak trzyma się z dala od luksusowej kuchni. Ujrzała w niej popis nastoletniego syna i zaczęła przecierać oczy

Gotowanie we własnym domu jest dla tysięcy ludzi czystą przyjemnością, szczególnie wtedy, kiedy mogą gotować dla swoich najbliższych. Edyta Górniak jest właścicielką luksusowej kuchni, lecz trzyma się od niej z daleka. Ujrzała w niej swojego syna, który dawał popis swoich umiejętności.

Gotowanie w domu jest świetnym sposobem na zaoszczędzenie trochę pieniędzy, rozwijanie swoich umiejętności kulinarnych i świetną zabawę. Możemy gotować wspólnie z innymi ludźmi, co zacieśnia więzi społeczne i pozwala poznać się bliżej. Niestety Edyta Górniak nie gotuje w luksusowej kuchni. Zamiast niej przy garnkach stoi jej syn, nastoletni Allan. Okazało się, że chłopak dał istny popis kulinarnego mistrzostwa i przygotował swoje popisowe danie.

Od jutra Lidl będzie zamknięty. Dzisiaj wielka akcja, tłum ludzi gromadzi się w środku, niebywałe doniesienia z polskiej miejscowościOd jutra Lidl będzie zamknięty. Dzisiaj wielka akcja, tłum ludzi gromadzi się w środku, niebywałe doniesienia z polskiej miejscowościCzytaj dalej

Gotowanie dla Edyty Górniak nie jest ważne - o wiele większą wagę przykłada do tego jej syn

Aktorka i piosenkarka jakiś czas temu pracowała na planie zdjęciowym do jej nowego programu TVN-u "My Way", w którym celebrytka uczy się jak prowadzić samochód. Z tego powodu nie miała czasu na wielogodzinna prace w kuchni i o wiele częściej wybiera posiłek poza domem. Jej syn Allan postanowił, że przygotuje dla mamy specjalny posiłek, po którym będzie miała wiele siły do pracy w telewizji.

Dzisiaj grzeje:

  1. Córka aktora Boczka z "Kiepskich" wyrosła na przepiękną kobietę. Jej mama i tata gotują nietypowe dania, jednak ona nie jada w domu rodzinnym
  2. Popularny bank zmienia cennik i podnosi opłaty. O darmowym bankomacie możesz zapomnieć

Edyta Górniak siedziała sobie spokojnie w salonie i pracowała na komputerze. W tym czasie jej syn brylował w kuchni i przyrządzał swoje ulubione i popisowe danie. Spod jego rąk wyszedł pieczony łosoś w sosie teriyaki. Egzotyczna nazwa skrywa w sobie rybę zapiekaną w sosie na bazie sosu sojowego, miodu, imbiru oraz czosnku.

Celebrytka, kiedy tylko zobaczyła całą sytuację, nie była w stanie uwierzyć własnym oczom. Była zaskoczona jak szybko jej małe dziecko dorosło i zrozumiała, że zaczyna być coraz bardziej samodzielny.

Najlepsze newsy:

  1. Pilna, niespodziewana konferencja Mateusza Morawieckiego. Padły najnowsze informacje, chodzi o miliardy dla Polsk
  2. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr
  3. Przy kiszeniu ogórków każdy szczegół ma ogromne znaczenie. Podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni słoik
  4. Syn Edyty Górniak nie jadł przez tydzień. Powód poraża, nawet słynna mama była zdumiona
  5. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  6. Nagła śmierć znanej postaci sportu. W poniedziałek miał przyjść na trening, ale nie zdążył

Źródło: fakt

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł