Grażyna TorbickaTRICOLORS/East News

Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić

Grażyna Torbicka, dziennikarka, prezenterka oraz znawczyni kina swoją popularność zdobyła głównie dzięki współtworzeniu programu "Kocham Kino". Teraz wraz z mężem Adamem Torbickim zmaga się z wielkim problemem. Nad ich rodziną zawisły czarne chmury.

Grażyna Torbicka wraz z Adamem Torbickim od prawie 40 lat tworzą wyjątkowo zgrane małżeństwo. Oboje z pewnością spełniają się zawodowo, z kolei w mediach bardzo rzadko opowiadają o prywatnym życiu. Niestety, znanemu lekarzowi nie udało się uniknąć rozgłosu. Najnowsze wiadomości dotyczące Torbickich są wyjątkowo przykre. Okazuje się także, że nie są w stanie zrobić absolutnie nic.

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciPorażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciCzytaj dalej

Grażyna Torbicka i jej mąż mają spory problem

Adam Torbicki jest cenionym kardiologiem, który na swoim koncie ma całe mnóstwo osiągnięć. Razem ze swoją żoną, Grażyną Torbicką unikają publicznych wystąpień i wywiadów, ponieważ bardzo cenią sobie prywatność. Niestety, Torbicki nie jest w stanie dłużej milczeć. Jego tożsamość została wykorzystana w jeden z najgorszych możliwych sposobów.

Dzisiaj grzeje:

  1. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. Polska straciła wybitną postać
  2. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  3. Waloryzacja emerytur 2021. Przyszłoroczne podwyżki mogą być kompletnym rozczarowaniem, będą zmiany?

Jego wizerunek został użyty do reklamowania suplementów diety, które w swojej nazwie mogą nawiązywać do marihuany. Torbicki zapewnia, że nie ma nic wspólnego ze specyfikiem.

- Pierwsza informacja dotarła do mnie 28 kwietnia, ale to już mogło trwać jakiś czas. Kilku znajomych zwróciło mi na tę sprawę uwagę, pytając, czy mają kupować polecany przeze mnie preparat, albo wręcz chwaląc się, że już go zmówili. Byłem całkowicie zaskoczony. Trochę nawet z nich żartowałem, że się dali nabrać na takie rzeczy, ale zorientowałem się, że to może być istotny problem, zwłaszcza jeśli ktoś ze mną nie ma kontaktu i nie może zweryfikować wiarygodności reklamy - tłumaczy lekarz w rozmowie z portalem Plejada.

Prokuratura uważa, że ciężko jednoznacznie powiązać jego osobę z reklamą, ponieważ nie ma na niej wyraźnego podpisu, a więc nic nie da się zrobić w tej sprawie.

- Nie mogę tego zostawić bez reakcji, bo wyglądałoby na to, jakbym miał coś z tym wspólnego. Trzeba chronić ludzi przed dezinformacją - tłumaczy Torbicki Plejadzie.

Wygrała niesamowite sprzęty do kuchni. Nie spodziewała się horrendalnego rachunku, od razu pobladłaWygrała niesamowite sprzęty do kuchni. Nie spodziewała się horrendalnego rachunku, od razu pobladłaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Fatalne informacje dla wszystkich Polek i Polaków. Zmiany odczujemy na własnej skórze i w portfelach
  2. Będą zmiany na polskiej granicy. Premier Morawiecki potwierdził
  3. Jej prababcia wykorzystywała fusy po kawie w oszałamiający sposób. Nie wyrzucała ich, dowiesz się i zaczniesz robić identycznie
  4. Zdarza się nawet doświadczonym. Ogromny błąd podczas kiszenia ogórków, przez który są do wyrzucenia
  5. Media ostrzegają. Jest w każdej Biedronce i Lidlu, niestety większość Polaków zjada je 2 razy dziennie
  6. Była miss Polski spodziewa się dziecka. Jego ojcem jest znany polski sportowiec (FOTO)

Źródło: plotek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pysny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł