Grażyna Torbicka nie zdołała się ukryćfacebook.com/Grażyna-Torbicka-FP

Paparazzi z ukrycia zrobili zdjęcia Grażynie Torbickiej. Nie mogła przypuszczać, że aż tak ją prześwietlą, wypatrzyli nawet niezdrowe jedzenie

Grażyna Torbicka wciąż zachwyca całą masę fanów swoją ponadczasową urodą. Jednak niedawno paparazzi zrobili jej zdjęcia z ukrycia, na których uwiecznili więcej niż dziennikarka mogłaby chcieć pokazać. Gwiazda nie wiedziała, że słodka prawda wyjdzie na jaw.

Grażyna Torbicka ciągle zaskakuje swoją formą. Mimo skończonych 61 lat Torbicka ciągle może pochwalić się figurą modelki. Jakiś czas temu fotografowie zdołali uchwycić ją w prywatnej sytuacji, przy okazji zdradzajac jeden z jej sekretów. Paparazzi portalu se.pl zdołali nawet wypatrzyć duże ilości niezdrowego jedzenia.

Zamówił frytki z McDonald's i nagle dokonał porażającego odkrycia. Od razu zrobił zdjęcie, nikt nawet nie podejrzewałZamówił frytki z McDonald's i nagle dokonał porażającego odkrycia. Od razu zrobił zdjęcie, nikt nawet nie podejrzewałCzytaj dalej

Grażyna Torbicka uchwycona na zdjęciach paparazzich - widać jak jest obładowana niezdrową żywnością

Większość celebrytów poświęca wiele czasu na mozolne treningi i mordercze diety. Wielu z nich nie udaje się osiągnąć wymarzonej sylwetki pomimo ogromnego poświęcenia. Grażyna Torbicka jest ich całkowitą przeciwnością. Pomimo wieku i okazjonalnego żywieniowego folgowania, dalej utrzymuje perfekcyjne ciało. Fotografowie se.pl przyłapali ją na zakupach w cukierni. Co więcej, prezenterka wychodzi z niej z naręczem łakoci przesyconych cukrem, dziennikarka miała ze sobą ciasta, słodkie bułki oraz pieczywo.

Dzisiaj grzeje:

  1. Śmiertelny wypadek, nic nie dało się zrobić. Niestety, nie żyje
  2. Stosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobre
  3. Fatalne informacje dot. emerytur Polaków. Nie spodziewamy się tak złego scenariusza odkładając co miesiąc składki

Redakcja se.pl zdradza na czym polega sekret gwiazdy. Torbicka zdradziła, że nie przybiera na wadze, ponieważ prowadzi bardzo aktywny tryb życia wypełniony sportem i pracą. Uwielbia długie spacery, a zimą, kiedy za oknem pogoda nie rozpieszcza, preferuje narty.

- Nie wierzę w żadne diety. Mam swoją, która polega na tym, że jem wszystko to, co mi smakuje i na co mam ochotę, tyle że połowę porcji - mówi Grażyna Torbicka dla Se.pl.

Warto nadmienić, że dziennikarka dba nie tylko o swoje własne zdrowie. Wchodząc do cukierni założyła maseczkę zgodnie z obecnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi. Wykazała się także dbaniem o środowisko, ponieważ słodkości niosła w ręku i odmówiła plastikowej reklamówki.

Grażyna Torbicka w cukierni

Fot. se.pl

Źródło: Se.pl

* Tekst powstał na bazie artykułu portalu Se pt. "Grażyna Torbicka objada się słodyczami, a ma figurę modelki [ZDJĘCIA]" z dnia 29 sierpnia 2020 roku. Z tego samego źródła pochodzą również widocznie na screenie zdjęcia. Z oryginalnym tekstem można zapoznać się pod tym linkiem.

Wszystkie słoiki z ogórkami małosolnymi do wyrzucenia, powodem pleśń. Uważaj na 2 fatalne błędyWszystkie słoiki z ogórkami małosolnymi do wyrzucenia, powodem pleśń. Uważaj na 2 fatalne błędyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Dlaczego TVN zdecydował się je wyemitować? Przykre sceny w Top Model
  2. Minister w końcu wyjawił prawdę. Chodzi o drugą blokadę Polski
  3. Stosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobre
  4. Przyłapana Gessler pozbawiona doczepów, makijażu i loków. Są zrobione zdjęcia, krążą po sieci i wywołują kontrowersje
  5. Idealna panierka do kotletów schabowych, dzięki prostej sztuczce szefów kuchni zawsze wyjdzie chrupiąca jak marzenie
  6. Piotr Żyła w doskonałym humorze. Nie daje się wyprowadzić z równowagi byłej żonie (FOTO)

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł