Grill mógł zakończyć się tragediąUsplash / Arwan Sutanto / Pxhere / CC0

Rodzinny grill omal nie skończył się niewyobrażalną tragedią. Kobieta przestrzega innych

Grill jet bez wątpienia fantastyczną atrakcją dla całej rodziny. Okazuje się, że nawet podczas sielanki w gronie najbliższych może wydarzyć się coś niespodziewanego. Tak było w przypadku pewnej rodziny, która zdecydowała się na urządzenie grilla. Nagle życie dziecka znalazło się w niebezpieczeństwie. Trzeba było działać szybko.

Letni, upalny dzień w weekend aż prosi się, aby rozpalić grill i rozpocząć rodzinne spotkanie. Pozornie wszystko może wydawać się bezpieczne. Jednak niekiedy zagrożenie może czyhać w miejscu, w którym byśmy się go nie spodziewali. W tym przypadku omal nie doszło do tragedii. Matka pokrzywdzonego dziecka przestrzega teraz innych.

Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzeczGłodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzeczCzytaj dalej

Grill pod znakiem tragedii

Nie da się ukryć, że grill w gronie bliskich osób jest świetną formą spędzania wolnego czasu. Uważała tak pewna kanadyjska rodzina, która postanowiła ucztować na świeżym powietrzu. Na ruszcie wylądowały smakowite mięsa. Właśnie w jednym z nich skrywało się śmiertelne zagrożenie. Pech chciał, że sięgnął po nie mały chłopiec imieniem Ollie.

Jenna Kuchik, będącą matką chłopca, zauważyła jak jej dziecko zaczyna się krztusić. Wtedy jeszcze nie wiedziała w jak poważnym niebezpieczeństwie znalazł się jej ukochany synek. Po takim doświadczeniu kobieta musiała ostrzec wszystkich przed jednym błędem, który może zakończyć się istną tragedią. Wiele osób popełnia taki sam błąd oporządzając grill.

Dzisiaj grzeje:

  1. Minister Szumowski ujawnił, kiedy powrócą surowe obostrzenia. Nie pozostawia złudzeń
  2. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  3. Zwykłe 500 plus nie jako pieniądze, ale jako bon? Wicepremier: to droga, którą chcemy podążać

Jakie zagrożenie skrywał grill?

- Co za przerażające 24 godziny! Proszę, nie używajcie metalowych szczotek do czyszczenia grilla! Zaledwie kilka minut po zjedzeniu kurczaka, mój mały Ollie zaczął płakać. Tłumaczył, że coś utknęło mu w gardle i bardzo go boli. Zaczęliśmy sprawdzać, co to mogło być. Metalowe elementy szczotki czyszczącej! Okazało się, że kolejne kawałki kurczaka też je miały. Zrobione po dwóch godzinach prześwietlenie mojego synka potwierdziło nasze obawy. Ollie nie mógł przełykać! Ze względu na miejsce, w którym utkwił element szczotki, musieliśmy zmienić szpital. Tylko tam można było go usunąć. Pojechaliśmy karetką. To były najtrudniejsze godziny mojego życia. Musiałam patrzeć na to, jak mój synek cierpi. Byłam taka bezsilna. Wiem też, że mogliśmy uniknąć tej tragedii - napisała na Facebooku matka dziecka, przytaczana przez portal ABC Zdrowie. Zdjęcie prześwietlenia jest wyjątkowo wymowne. Czyszcząc grill warto pamiętać o tej historii.

Grill okazał się wyjątkowo niebezpieczny

Facebook @Jenna Kuchik

Najlepsze newsy:

  1. Wielkie zmiany dla planujących wesela? Łukasz Szumowski w końcu zabrał głos
  2. Na grobie Kory pojawił się niespodziewany napis. Trudno powstrzymać emocje
  3. Już dziś. Dzień, na który tysiące Polaków czekało od miesięcy
  4. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  5. Przepyszna cukinia w jajku i bułce tartej posmakuje inaczej, gdy dodasz 1 niesamowitą przyprawę. Po prostu lato na talerzu
  6. Najczęstsze błędy podczas uprawy ogórków. Przez nie warzywo może być gorzkie
  7. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę z samego rana. Pożegnaliśmy wybitnego Polaka, nie żyje Mieczysław Szyk

Źródło: ABC Zdrowie

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł