Grzyby okazały się śmiertelnie niebezpieczne. Ogromna tragedia.Twitter.com

Siostry nie żyją. Tragedia, myślały że jedzą pieczarki

Grzyby niestety mogą stanowić śmiertelne zagrożenie. Siostry myślały, że jedzą pieczarki, prawda okazała się straszna. Kobiety zmarły po posiłku, a tragedia wstrząsnęła Polską.

Grzyby w obecnym roku obrodziły wspaniale, więc wielu Polaków ruszyło na zbiory. Niestety nasz kraj właśnie obiegają tragiczne wiadomości. Dawno nie było tylu zatruć. Wstrząsające co przytrafiło się dwóm siostrom, myślały że jedzą pieczarki, jednak prawda okazała się straszna, kobiety nie przeżyły.

Wszyscy są z panią, pani Kasiu. Smutne, Dowbor jest poważnie chora, jada wg. specjalnej diety, wyjawiła jaka jest kosztownaWszyscy są z panią, pani Kasiu. Smutne, Dowbor jest poważnie chora, jada wg. specjalnej diety, wyjawiła jaka jest kosztownaCzytaj dalej

Leśne grzyby okazały się śmietelnie niebezpieczne

Sąsiad podarował dwóm siostrom leśne grzyby, ich zjedzenie okazało się tragiczne w skutkach. Myślały, że mają do czynienia ze zwykłymi pieczarkami, w rzeczywistości "dary lasu" okazały się muchomorami sromotnikowymi. Kobiety zjadły je i trafiły do szpitala, nie dało się ich uratować.

66 i 80-latka z Wrześni przetransportowana do poznańskiego szpitala. Miały objawy silnego zatrucia. Medycy niemal natychmiast ustalili, że panie zjadły muchomora sromotnikowego. Młodsza siostra miała zainfekowaną wątrobę do tego stopnia, że niezbędny był przeszczep. Została przetransportowana do Warszawy, niestety nie przeżyła.

Dzisiaj grzeje:

  1. Surowy wyrok sądu, Zenek Martyniuk w rozpaczy. Jeszcze niedawno z radością pokazywał swoją luksusową kuchnię
  2. Są zaginieni. Setki strażaków ruszyło do akcji. Potężny huragan uderzył w Europę
  3. Napar z jabłek i liści laurowych ma potężne działanie. Niebywałe, co leczy

- Jeżeli nasze leczenie nie pomaga, nie przynosi efektów, to ostateczną formą jest przeszczepienie wątroby. Dlatego pacjentka została zakwalifikowana, dojechała do Warszawy, ale niestety jej stan był tak ciężki, że po kilku godzinach, zmarła - powiedział lek. med. Eryk Matuszkiewicz, rzecznik poznańskiego szpitala.

80-latka zmarła w szpitalu w Poznaniu. Zdaniem lekarza siostry pomyliły się klasyfikując grzyby. Ich tragiczna śmieć powinna być przestrogą dla wszystkich, by pod żadnym pozorem nie jeść leśnych grzybów, co do których nie mamy absolutnej, stuprocentowej pewności czy są bezpieczne.

- Była to młoda, mała forma muchomora sromotnikowego, które panie nazywały pieczarką. Nie były na grzybobraniu, podobno dostały je od sąsiada - powiedział Matuszkiewicz.

Niestety, potwierdzono smutne doniesienia o Dorocie Gardias. Dziennikarka kocha gotować, dzieliła się nawet egzotycznym przepisemNiestety, potwierdzono smutne doniesienia o Dorocie Gardias. Dziennikarka kocha gotować, dzieliła się nawet egzotycznym przepisemCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Biedronka zdradziła 5 najpopularniejszych produktów, po które sięgają klienci. Fenomen małych producentów
  2. Dr Grzesiowski apeluje do Polaków i rządu. "Będziemy padać jak muchy, jeżeli wirus się rozprzestrzeni"
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. Krystyna poszła do lasu na grzyby, gdy zobaczyła borowiki, poraziło ją. Nigdy wcześniej nie widziała podobnych rzeczy
  5. Smutne wieści o Dorocie Szelągowskiej. Jeszcze niedawno pokazywała piękna kuchnię i mówiła o ulubionej restauracji
  6. Zapłacił za jej rachunek, bo zapomniała portfela. Później kobieta zrobiła coś, co wprawiło go w osłupienie

Źródło: popularne.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł