Grzyby, las i dziwne błyskiPixabay / reylin

Bartosz poszedł na grzyby do lasu, nagle zobaczył błyski. Zapamięta na długo, od razu wezwał służby

Wyprawa na grzyby zakończyła się w wyjątkowo zaskakujący sposób. Bartosz wypatrując leśnych smakołyków, zauważył dziwne błyski. Światło odbijało się od czegoś skrytego pod ściółką. Odkrycie, którego dokonał pozostanie w jego pamięci do końca życia.

Grzyby są jednym z najbardziej pożądanych składników kulinarnych. Nie od dziś wiadomo, że najlepiej smakują te, które zbierzemy samodzielnie. Z takiego założenia wychodził również Bartosz. Mężczyzna udał się na poszukiwania do lasu, jednak w ich trakcie natknął się na coś niezwykłego.

Mało kto się spodziewał, Lidl właśnie potwierdził niesamowitą wiadomość. Wszyscy klienci doceniąMało kto się spodziewał, Lidl właśnie potwierdził niesamowitą wiadomość. Wszyscy klienci doceniąCzytaj dalej

Las, grzyby i dziwne błyski

Kiedy Bartosz szykował się do wyjścia na grzyby, nie podejrzewał, że zakończy się ona w taki sposób. Powszechnie wiadomo, że lasy skrywają najróżniejsze sekrety. Większość z nich czai się w ściółce. Do leśnych bogactw zalicza się głównie grzyby, poziomki oraz jeżyny. Niekiedy można natknąć się na coś więcej.

Przedzierając się przez las, Bartosz liczył, że wkrótce jego oczom ukażą się smakowite grzyby. Jednak słońce wyłaniające się zza gęstwin iglastych gałęzi zaczęło oświetlać pobliską ściółkę. Grzybiarz dostrzegł nietypowe błyski i postanowił sprawdzić co jest ich źródłem. Prawda sprawiła, że zamarł. Co odkrył w lesie?

Dzisiaj grzeje:

  1. Pilna wiadomość Polsatu w sobotni poranek. Może dojść do wielkich zniszczeń
  2. Wyjął 100 zł i chciał zapłacić za zakupy. Kasjerka spojrzała na banknot i zamarła, od razu wezwała policję
  3. Emerytury 2021. Kwoty świadczeń mogą się znacznie zmienić

Wyprawa na grzyby doprowadziła do niebywałego odkrycia

Nikt nie spodziewałby się, że wyprawa na grzyby może zaowocować takim znaleziskiem. Bartosz przeczesał ściółkę w miejscu, z którego emanował blask. Szok sprawił, że początkowo nie wiedział co zrobić. Kiedy się z niego otrząsnął, od razu zadzwonił po odpowiednie służby. Okazało się, że mężczyzna dokonał niebywałego odkrycia. W ściółce został zakopany skarb w postaci kilkuset arabskich srebrników. Ich wiek został oszacowany na VIII i IX wiek. Pośród nich znalazły się również dwie monety perskie z VII wieku. Specjaliści oceniają skarb jako bezcenny. Najprawdopodobniej należały do kupca, który przed wiekami przemierzał tamtejsze rejony.

Tylko nie Pani Magda, fani struchlali, niestety jest nieuleczalna, widać ją na pierwszy rzut okaTylko nie Pani Magda, fani struchlali, niestety jest nieuleczalna, widać ją na pierwszy rzut okaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Obiad w 15 minut? Przedstawiamy ekspresowe przepisy na przepyszne dania, które wykona każdy
  2. Łowił spokojnie ryby nad Wisłą. Nagle poczuł mocne szarpanie. Nie mógł uwierzyć, co wyłowił
  3. Justyna Żyła jest oburzona kwotą alimentów od męża, nazywa je marnymi. A niedawno chwaliła się obłędną kuchnią, mamy zdjęcie
  4. Szykujcie się, za chwilę Biedronka i Lidl przeżyją ogromne oblężenie. Już przygotowują się na tłumy klientów
  5. Kluczowy dla wszystkich komunikat z Lidla z ostatnich chwil
  6. Kibice zamarli. Skoczek narciarski przyznał się do chorowania na koronawirusa, wszystko przed zawodami w Polsce

Źródło: Tygodnik Bydgoski


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł