Grzyby w cieniu dramatuPixabay / fjord77

Dramatyczne doniesienia o mistrzu olimpijskim. Poszedł do lasu na grzyby, zrozpaczona rodzina wezwała pomoc

W tym roku warto wybrać się na grzyby. Lasy aż proszą się o ich odwiedzenie. Niestety, czasami wyprawa może zakończyć się prawdziwym dramatem. Ostatnie doniesienia o mistrzu olimpijskim mogą napawać niepokojem. Nic nie zapowiadało, że wyjście do lasu po grzyby skończy się w taki sposób.

Idąc na grzyby większość z nas przeważnie obawia się, że natrafi na ich trujące odmiany lub wróci do domu z kleszczem. Okazuje się, że czasami może dojść do czegoś o wiele gorszego. Smutnym przykładem jest sytuacja, w której znalazł się mistrz olimpijski. Mężczyzna wyszedł do lasu po grzyby i do tej pory nie wrócił do domu.

Słynny Ferdek z Świata Według Kiepskich spędza w kuchni długie godziny. Niesamowite, co potem robi z jedzeniemSłynny Ferdek z Świata Według Kiepskich spędza w kuchni długie godziny. Niesamowite, co potem robi z jedzeniemCzytaj dalej

Niepozorna wyprawa po grzyby zmieniła się w dramat rodziny mistrza olimpijskiego

Każdy ma czasem ochotę na grzyby, a najlepiej smakują te, które zbierzemy samodzielnie. Z takiego założenia najprawdopodobniej wychodził również mistrz olimpijski. Emerytowany sportowiec postanowił udać się do lasu w poszukiwaniu smakowitych grzybów. Nikt nie spodziewałby się, że słuch o nim zaginie.

Aleksander Iwanicki jest jednym z tych sportowców, który osiągnął spory sukces. W 1964 roku wygrał na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Ponadto czterokrotnie zyskał tytuł mistrza świata w zapasach w stylu wolnym. 82-latek pewnego dnia udał się na grzyby, jednak nie wrócił z tej wyprawy. Jego rodzina prosi o pomoc.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczne doniesienia. Nie żyje 13 zakonnic
  2. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  3. Sam profil zaufany nie wystarczy, by dostać bon turystyczny. Jest jeszcze jedna ważna rzecz

Grzyby w cieniu tragedii

Zgodnie z informacjami podanymi przez portal Super Express, rosyjska telewizja Ren TV przekazała niezwykle przejmujące doniesienia. Aleksander Iwanicki udał się do lasu zbierać grzyby. Miało to miejsce w mieście Ruza, które znajduje się w obwodzie moskiewskim. Niestety, mistrz olimpijski zaginął. W akcję poszukiwawczą został zaangażowany helikopter, dzięki temu posunięciu w okolicach tamtejszej rzeki znaleziono rzeczy należące do emerytowanego sportowca. Poszukiwania wciąż trwają i uczestniczą w nich nurkowie, ratownicy oraz ochotnicy.

Najlepsze newsy:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. ZUS rusza z całkowicie nową usługą, powinni o niej wiedzieć wszyscy rodzice. Chodzi o wypłaty dodatkowego 500 plus
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
  4. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  5. Każdy wie, że z rosołu można zrobić pyszną pomidorówkę. Zdziwisz się, jakie zupy możesz jeszcze wyczarować z jego resztek
  6. Wydało się, jakie rzeczy działy się w kuchni ze "Świata według Kiepskich". Grabowski dlatego nie cierpiał kręcić tam scen
  7. Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwości

Źródło: Super Express

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł