Rozwiązanie w sklepach niedługo u nasYouTube.com/Machony BezSpiny

Za granicą w sklepach są już czerwone naklejki. Teraz kolej na Polskę?

Handel w dobie pandemii zamiera. Wiele lokali jest zamykanych, a działają jedynie sklepy z żywnością oraz apteki. W jednym z marketów za granicą wykorzystano czerwone naklejki, aby ułatwić zakupy dla konsumentów i aby były bardziej bezpieczne.

Handel jest wyzwaniem dla wszystkich. Konsumenci tłumnie ruszają na sklepy, a pracownicy próbują być jak najbardziej chronieni. Z pomocą przyszedł jeden ze sklepów w Danii, który ma świetne rozwiązanie.

Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowałoPolka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowałoCzytaj dalej

Handel modyfikowany, aby było bezpieczniej

W sklepach widzimy, że klienci szaleńczo wykupują wszystkie produkty. W pierwszych dniach epidemii sklepy nie były w stanie nadążyć, i po dwóch dniach półki ziały pustkami. Teraz wszystko zaczyna się normować, jednak ryzyko zakażenia dalej istnieje. Duński sklep SuperBrugsen Brøndby wpadł na genialny pomysł, który ułatwi ludziom utrzymanie dystansu w czasie stania w kolejce. Wystarczyło nakleić na podłogę specjalne naklejki, które wskazują rozmieszczenie każdego pojedynczego klienta.

Naklejki dodatkowo mogą być kolejna powierzchnią reklamową dla marketów i marek. Teraz każdy klient wie gdzie powinien stanąć, aby zachować bezpieczny około 1.5 metrowy odstęp. Takie rozwiązanie diametralnie zmniejsza ryzyko zarażenia drogą kropelkową, która jest najczęstszym sposobem złapania wirusa. W niektórych Polskich sklepach tego typu rozwiązania są wprowadzane, jednak nie wszyscy klienci wiedzą do czego służą.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżać

2. Zmarła pierwsza kobieta, która miała koronawirusa. Sąsiedzi Polski ujawnili smutną prawdę

naklejki na epidemie

Warto, żeby sklepy w przystępny sposób informowały oraz edukowały ludzi, ponieważ na nas wszystkich ciąży waga zdrowia i bezpieczeństwa całego społeczeństwa.

- W Delikatesach Centrum w Szczecinie są na podłodze taśmy, a Pani kasjerka upomina niesubordynowanych -pisze jeden z użytkowników Facebooka.

Najlepsze newsy:

  1. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów
  2. Tragiczne zdjęcia z Włoch. Wojsko ciężarówkami wywozi trumny z ciałami, kostnice nie mają miejsca
  3. Jest lista, lepiej nie spożywaj 4 produktów podczas kwarantanny. Skutki mogą być opłakane
  4. Babcie łączyły czosnek z 2 najzdrowszymi składnikami i wzmacniały odporność rodziny. Pradawna receptura
  5. Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikaty
  6. Niestety, choroba okazała się silniejsza. Nie żyje mama gwiazdy "Rolnik szuka żony"

Źródło: facebook.com

Następny artykuł