Handel w Polsce: będą obostrzenia.

Jednak będą zakazy. Mają dotyczyć sklepów

Handel już teraz jest mocno obciążony. Z powodu epidemii sprzedawcy i przedsiębiorcy przeżywają kryzys, który ciężko jest przezwyciężyć. Teraz rząd ustanawia nowe zakazy, dotyczące działania sklepów.

Handel jest w bardzo ciężkiej sytuacji. Obostrzenia, ograniczenia oraz zakazy powodują, że wielu przedsiębiorców może pożegnać się z biznesem. Niestety, z rządu dochodzą do nas coraz gorsze wieści, będą jeszcze większe zasady i rygor.

Justyna zgłosiła się, że zrobi staruszce zakupy. Wzięła 100 zł i nie wróciłaJustyna zgłosiła się, że zrobi staruszce zakupy. Wzięła 100 zł i nie wróciłaCzytaj dalej

Handel zostanie jeszcze bardziej ograniczony

Obecnie sklepy wprowadzają same wiele ograniczeń. Limit klientów na raz, zachowanie odstępów, płatność kartą i wiele innych jest po to, aby zachować bezpieczeństwo pracowników oraz klientów. Niestety, owe rozwiązania nie są wystarczające. Epidemia nie zwalnia, ludzie nie wykazują świadomości zagrożenia i wiele zasad wydaje się im śmiesznych. Władze rejestrują wiele publicznych spotkań dużych grup ludzi, którzy za nic maja sobie zdrowie i bezpieczeństwo. Właśnie z tego powodu podejmowane są o wiele bardziej rygorystyczne kroki.

- Rozważane jest wprowadzenie ewentualnych dalszych restrykcji, ale zdecyduje o nich minister zdrowia Łukasz Szumowski - powiedziała minister Rozwoju Jadwiga Emilewiczw radiowej Trójce.

Dodała też, że nie jest wykluczone iż pojawią się nowe obostrzenia jeśli chodzi o robienie zakupów. Wszystko dla bezpieczeństwa i ochrony zdrowia Polaków. W podobnym tonie wypowiadał sie wicepemier Gliński.

- Będziemy musieli najprawdopodobniej wprowadzić jeszcze bardziej rygorystyczne, administracyjne przepisy. Musimy wprowadzić obostrzenia administracyjne w miejscach pracy, w sklepach. Nie możemy łamać tych zasad, o których mówimy - Mówi wicepremier Piotr Gliński dla Polsat News.

Został również zapytany, czy zostanie wprowadzony odgórny limit osób przebywających na raz w sklepie. Odpowiedział, że rząd nie wyklucza wprowadzenia takiego rozwiązania.

Dzisiaj grzeje: 1. Dowiesz się kto mimo zakazów zorganizował domówkę na 25 osób i zagotujesz się z wściekłości

2. Szedł polem i odkrył niewiarygodny, niezwykle cenny skarb. Jednen z największych w Polsce, jak w filmach

Zapytany czy ograniczenia zostaną wprowadzone w przyszłym tygodniu, zaznaczył, że będą o wiele szybciej. Możemy się spodziewać więc o wiele bardziej rygorystycznych zasad, które maja na celu zachowanie naszego zdrowia i bezpieczeństwa oraz zastopowanie szalejącej epidemii.

Najlepsze newsy:

  1. RMF podał nieoficjalne szczegóły nowych obostrzeń. Szykują się wielkie ograniczenia
  2. Biedronka i Lidl wprowadzają kolejne zmiany. Nie wszystkim klientom się spodobają, ale są konieczne
  3. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie
  4. Przed włożeniem jajek do gotującej się wody wrzuć kawałek cytryny. Rewolucyjny trik ułatwiający gotowanie
  5. Lista 13 problemów. Jeśli znajdziesz na niej swój, powinieneś spożywać kurkumę, poczujesz ulgę
  6. Dieta wspomagająca nasz organizm w walce z wirusami. Wydaje się idealnym wyborem szczególnie teraz

Źródło: polsatnews.pl

Następny artykuł