Hanka Bielicka wyjawiła sekret na chwilę przed śmierciąTRICOLORS/East News

Hanka Bielicka chwilę przed śmiercią ujawniła ukrywany, porażający sekret. Słowa miłośniczki kuchni domowej były nadzwyczaj bolesne

Hanka Bielicka dla wielu Polaków jest postacią ikoniczną, była też wielką miłośniczką domowego jedzenia. Uwielbieniem do dzisiaj darzy ją mnóstwo widzów. Na chwilę przed śmiercią zdradziła głęboko skrywany sekret.

Hanka Bielicka zapisała się złotymi literami w świadomości wielu Polaków. Zasłynęła swoim uwielbieniem do pięknych, szerokich kapeluszy, była kopalnią ciekawych i zabawnych anegdot, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Do końca swojego długiego życia skrywała wyciskający ostatnie łzy sekret, w który ciężko uwierzyć. Wcześniej opowiadała o swojej wielkiej miłości do domowej kuchni.

90% Polek psuje mizerię robiąc 1 błąd. Ujawniamy 90% Polek psuje mizerię robiąc 1 błąd. Ujawniamy "magiczną" sztuczkę babć, dzięki niej smakuje bajecznieCzytaj dalej

Hanka Bielicka zdradziła coś wyjątkowo smutnego

Bielicka zasłynęła dzięki swojej charakterystycznej chrypce, którą Zdzisław Gozdawa i Wacław Stępień z Teatru Syrena określali jako "najpiękniejszą chrypkę świata." Najwięcej grała w teatrach, choć w ciągu swojej długiej kariery zagrała także w około 20 serialach i filmach kinowych. Często dawała także pokaz swoich umiejętności lektorskich czytając monologi w radiu. Swojego czasu w "Tygodniku Angora" udzieliła wywiadu, w którym między innymi opowiadała o swojej pasji do jedzenia. Jak się okazało, nawet w świąteczne dni aktorka nie mogła sobie pofolgować z uwagi na stomię.

Dzisiaj grzeje:

  1. Gessler podała przepis na barszcz buraczany na zakwasie. 1 składnik wzbudził kontrowersje fanów, mistrzowska odpowiedź gwiazdy
  2. Druzgocące doniesienia. Żona Krzysztofa Krawczyka potwierdziła odejście muzyka. A miał wyruszyć w ostatnią muzyczną podróż po świecie
  3. Wielki gwiazdor nie żyje. Nie dostawał pieniędzy nawet na jedzenie

- Nie jestem smakoszem. W jedzeniu stawiam na jakość, a nie na ilość. Bardzo lubię pasztety i inne domowe przysmaki. Jestem żywiona na kuchni domowej, lubelsko-białostockiej. Jem bardzo domowo i łagodnie, to również w pewnym stopniu rozwiązuje tajemnicę mojej długowieczności i żywotności - wyjaśniła Bielicka.

Na chwile przed śmiercią gwiazda estrady wyjawiła mrożący krew w żyłach sekret. Choć mogłoby się wydawać, że taka kobieta miała mnóstwo adoratorów, tak na prawdę prowadziła stosunkowo nieszczęśliwe życie miłosne.

- Moją miłością jest moja praca. Mężczyzn kochać nigdy nie potrafiłam. Zresztą, nigdy nie miałam do nich szczęścia. Wszyscy ode mnie uciekali - wyjawiła w jednym z wywiadów.

Przez prawie dwie dekady była żoną Jerzego Duszyńskiego, za którego wyszła jeszcze podczas wojny, jednak jej małżeństwo wcale nie było szczęśliwe.

- Mój mąż bardzo mnie lubił, może nawet w jakiś specyficzny sposób kochał, jednak traktował miłość jako coś, co bezwarunkowo mu się należało, a ja mu jej po prostu nie umiałam dać - stwierdziła na łamach książki "Uśmiech w kapeluszu".

Codziennie podawali jej sok z kiszonych buraków. Teraz z niesamowitych powodów poleca go wszystkimCodziennie podawali jej sok z kiszonych buraków. Teraz z niesamowitych powodów poleca go wszystkimCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Znakomite wieści dla kierowców w Polsce. Na stacjach czeka ich miła niespodzianka
  2. Błąd, który Polacy popełniają każdego dnia przy gotowaniu jajek. Efekt jest opłakany
  3. Nieziemsko pyszna surówka z selera, zrobisz ją w niecałe 5 minut. Ekspresowa porcja witamin zwalczy każde osłabienie
  4. Ekspresowy przepis na ciasto drożdżowe, który zawsze się udaje. Nie ma szybszego i lepszego
  5. Niewiarygodnie pyszne placki ziemniaczane z jednego składnika. Ania Starmach podała rewolucyjny przepis
  6. Fani "M jak Miłość" zdruzgotani, potwierdzono dwie śmierci. Aktorka przekazała tragiczne wiadomości

Źródło: encyklopediateatru.pl, zycie.news

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł