Herbata ma wiele zastosowańyoutube.com

Położyła obok nadgarstka torebkę herbaty. Po 15 minutach zauważyła oszałamiający efekt

Herbata o poranku jest twoim najważniejszym priorytetem i bez niej nie jesteś w stanie zacząć dnia? Z pewnością w takim razie zauważyłeś, że wyrzucasz dużo zużytych torebek po herbacie do kosza. Następnym razem spróbuj je zmagazynować, możesz wykorzystać je do niesamowitych rozwiązań.

Herbata jest nie tylko smacznym produktem, który pije się na całym świecie. Jej właściwości nie ograniczają się tylko do naparu, możemy wykorzystywać także zużyte liście. Kiedy następnym razem postanowisz zrobić sobie herbatę, nie wyrzucaj wygotowanych torebek. Użyj ich w ciekawy i nowatorski sposób.

Jutro w Biedronce moneta 1 zł będzie miała gigantyczną wartość nabywczą. Piorunujące doniesienia, dotyczą każdego klientaJutro w Biedronce moneta 1 zł będzie miała gigantyczną wartość nabywczą. Piorunujące doniesienia, dotyczą każdego klientaCzytaj dalej

Herbata ma ogromną ilość zastosowań - możesz chociażby wyczyścić nią zlew

Dla wielu osób wyjątkowo nieprzyjemne są dotkliwe oparzenia słoneczne od zbyt długiego przebywania na słońcu. Spalone karki, twarze i ręce dokuczają każdemu kto zapomniał o nałożeniu kremu z filtrem. Aby zaradzić nieprzyjemnemu uczuciu pieczenia i ciepła, użyj zużytej torebki po herbacie. Zamocz ją w zimnej wodzie i przyłóż do oparzenia. Bolące miejsce na skórze szybciej się zagoi, a poparzony poczuje przyjemny chłód.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wszyscy klienci zaskoczeni. Mimo luzowania obostrzeń Lidl nagle wprowadził LOCK3
  2. Nowe stawki VAT od 1 lipca. Wiemy już, co potanieje, ale także i co będzie droższe

Jeśli w zlewie trzymasz dużą ilość tłustych naczyń, zalej je wodą i włóż kilka torebek po herbacie. Substancje zawarte w liściach pomogą rozpuścić tłuszcz i inne zapieczone plamy.

Opuchlizna pod oczami ma wiele powodów, jednak aby sobie z nią poradzić wystarczy zimna torebka herbaty. Połóż ją pod oczami i odczekaj 10 minut, a opuchlizna zniknie. Jeśli cierpisz na rosnące brodawki, potrzymaj przez 15 minut na jednej z nich torebkę z herbatą, następnie wymień na jeszcze jedną i spłucz wodą. Po kilku dniach brodawka odpadnie.

Pewna kobieta miała uciążliwą brodawkę koło nadgarstka. Kiedy położyła zużytą herbatę w to miejsce, stała się niesamowita rzecz. Po 15 minutach zauważyła, że brodawka zmalała, a w ciągu kilki dni zupełnie zniknęła.

Najlepsze newsy:

  1. Co się stało z Magdaleną Ogórek? Widzowie czekali na jej wejście, ale dziennikarka nie poprowadzi już programu w TVP
  2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]
  3. Nie mieści się w głowie, jak cenne są fusy po kawie. Pod żadnym pozorem ich nie wyrzucaj, mają ogrom zastosowań
  4. Wykorzystaj opakowanie po jajkach. Możesz wypróbować już w najbliższy weekend, będzie bajecznie
  5. Słynna siostra Anastazja podała najlepszy przepis na ogórki kiszone. Nie uwierzysz, jaką ma dla wszystkich radę
  6. Dramatyczne wyznanie Otylii Jędrzejczak. Straciła dziecko, nie mogła liczyć na partnera

Źródło: pl.newsner.com

Następny artykuł