Herbata może kosztować wiele pieniędzy w górachpixinio.com/congerdesign

Górale chcą zarobić, wyciekł skandaliczny cennik. Zwalają z nóg ceny pomidorowej, schabowych, herbaty, chleba i innych produktów

Herbata nadaje się do picia zarówno latem jak i zimą. Niestety, odwiedzając lokale gastronomiczne prowadzone przez górali możemy się mocno zdziwić widząc ceny na karcie dań. Czyżby próbowali sobie odrobić straty powstałe przez ostatnich kilka miesięcy?

Herbata smakuje wybornie kiedy popijamy ją siedząc na tarasie z widokiem na szczyty. Niestety, chwila sielanki kończy się w momencie, w którym dostajemy rachunek za filiżankę ciepłego napoju. Niedawno do sieci wypłynęły zdjęcia internautów, którzy chwalą się ile kosztują dania i napoje w popularnych lokalach gastronomicznych w górach. Widząc je moża złapać się za głowę.

Surówka z ogórków, która strąci z podium mizerię. Hit wakacji, a potrzebujesz tylko 2 dodatkowych składnikówSurówka z ogórków, która strąci z podium mizerię. Hit wakacji, a potrzebujesz tylko 2 dodatkowych składnikówCzytaj dalej

Herbata, schabowy czy pomidorowa może kosztować na w górach krocie

Ciepły posiłek po całodniowej wędrówce po okolicznych szczytach i szlakach daje turystom wiele satysfakcji i przyjemności. W końcu wilczy głód, który powstaje po całodniowym wysiłku należy czym prędzej zaspokoić. Niestety, kiedy w wielkim pędzie zamówimy dużo jedzenia, możemy się straszliwie zdziwić. Rachunek, który przyniesie nam do stolika kelner zniesie uśmiech zadowolenia z twarzy większości turystów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mieści się w głowie, pamiętacie Willę pod Złotym Ziemniakiem z "Kuchennych rewolucji"? Magda Gessler potraktowana w niewiarygodny sposób po programie
2. Biedronka ledwo zakończyła hitową akcję, a rusza z kolejną. Tnie ceny o 50%, ale tylko na 3 dni

Jeden z użytkowników Twittera zamieścił post, w którym opisuje ceny w schroniskach górskich w Beskidach. I tak za schabowego (34 zł), zupę pomidorową (16 zł) i kufel piwa (10 zł) musimy zapłacić aż 60 złotych. Taki zestaw dla dwóch osób generuje już koszta w wysokości 120 złotych, lecz pamiętajmy, że dużo z nas podróżuje z dziećmi. Zakładając, że z dwójką rodziców jest również dwójka dzieci, należy do 120 złotych dodać jeszcze koszt porcji dla dzieci. Wtedy lekką ręką musimy wydać ponad 200 złotych na jeden posiłek dla całej rodziny, który wcale nie jest wykwintny.

Jeśli chcemy napić się ciepłej herbaty na lepsze trawienie po obfitym posiłku, musimy wydać kolejne 7 złotych za jeden kubek.

Internauci są zdenerwowani i uważają, że właściciele schronisk odbijają sobie tak dużymi cenami straty powstałe na skutek obostrzeń.

Najlepsze newsy:

1. PKO PB nagle zapowiedziało ważne zmiany. Klientów banku czeka prawdziwa rewolucja
2. Dramatyczne sceny na Morskim Oku. Koń przy wozie się spłoszył, uderzył w pełnym pędzie
3. Skandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunek
4. 4 ogromne i częste błędy podczas kiszenia ogórków. Lepiej na nie uważaj, bo mogą sporo kosztować
5. Ocet pomoże błyskawicznie pozbyć się mszyc z ogrodu. Znamy przepis na piorunująco skuteczną domową miksturę
6. Tomasz Rabanda doznał poważnego wypadku. Walczy o zdrowie, pilna prośba o pomoc, liczy się każda złotówka

Źródło: twitter.pl

Następny artykuł