Hot dog z Żabki - lubisz?canva.com/Timolina

Stało się. Od jutra wprowadzają godziny dla młodych w ogromnej sieci sklepów spożywczych, wybrane produkty będą miały inne ceny

Hot dog w sieci sklepów Żabka jest jednym z najczęściej wybieranych produktów z kategorii gotowych dań. Od jutra wprowadzone zostają godziny dla młodych, które pozwolą kupić uwielbiane produkty po niższych cenach. Czas akcji jest ograniczony, a co kilka godzin zmieniają się przecenione produkty.

Hot dog kojarzy nam się najbardziej ze stacja benzynową - wydrążona bułka z parówka i sosem często łagodzi głód na szosie. Sieć sklepów Żabka także ma w swojej ofercie ten posiłek, a od jutra wprowadzona zostaje promocja, która zachwyci każdego klienta sieci.

Często pijesz sok jabłkowy? Możesz się zdziwić odkrywając jakie ma właściwościCzęsto pijesz sok jabłkowy? Możesz się zdziwić odkrywając jakie ma właściwościCzytaj dalej

Hot dog w Żabce, dzięki nowej ofercie, będzie tańszy

Sieć sklepów Żabka jest idealnym wyborem dla ludzi, którzy potrzebują zrobić zakupy w niedzielę niehandlową, czy w późnych godzinach nocnych. Są one otwarte znacznie dłużej niż typowe placówki, choć wybór produktów jest mocno ograniczony.

Od jutra, czyli 25 listopada wprowadzone zostają ponownie "godziny dla młodych." Zasada ich działania jest banalnie prosta. Od 16 do 22 co dwie godziny będą zmieniane produkty, które będą przecenione.

W taki sposób, od godziny 16 do 18, każdy klient będzie mógł kupić napój energetyczny Monster Energy za jedyne 3 zł. Aby móc skorzystać z promocji należy kupić dwie sztuki napoju.

Fani dań na wynos będą jeszcze bardziej zachwyceni. Od godziny 18 do 20 hot dog kosztować będzie tylko 2 zł przy zakupie 2 szt. To jednak nie koniec oferty.

Od 20 do 22 przeceniony będzie słodki gazowany napój Coca-Cola. Przy zakupie dwóch butelek o pojemności 850 ml, za jedną zapłaci się tylko 2.50 zł.

Dzisiaj grzeje:

  1. Jeśli nie wyrzuciłeś starego miksera masz wielkie szczęście. Zrobisz nim najlepsze, bajecznie łatwe, przepyszne ciasto
  2. Ministerstwo Zdrowia zabiera głos. Zła wiadomość dla Polaków na sezon zimowy, chodzi o hotele
  3. Połącz ziemniaki z pieczarkami i zapiecz w piekarniku. Okrasa podzielił się przepisem na najlepszą zapiekankę na świecie, palce lizać

Choć promocja jest świetna, nie każdy internauta jest zachwycony decyzją sieci. Wielu z nich wskazuje, że ani Coca-Cola, ani napoje energetyczne nie powinny być produktami adresowanymi do młodych.

Duża zawartość cukru i kofeiny może negatywnie wpłynąć na rozwój dzieci, które w tym czasie powinny zachować jak najbardziej zbilansowaną dietę.

- Promocja dobra. Kontra do "godziny dla seniorów" pomysłowa. Jednak same produkty do zdrowych zaliczyć nie można. W Danii, Norwegii i na Islandii napoje energetyczne tylko w aptekach - komentuje jeden z nich.

A jakiego zdania jesteście wy? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o pomyśle sklepu z żabką w logo.

Pamiętasz stary młynek do kawy? Miał ukryte funkcje, nie każdy je znałPamiętasz stary młynek do kawy? Miał ukryte funkcje, nie każdy je znałCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. 59-letni Rosjanin miał problemy z oddychaniem. Gdy lekarze odkryli powód, oniemieli
  2. Emeryt z cygarem w ustach uratował szczeniaka z paszczy aligatora. Wideo ze zdarzenia podbija internet
  3. Podaruj sobie dawkę witamin i zdrowia w postaci pysznej surówki. Połączenie marchewki i pora sprawia, że nie można się od niej oderwać
  4. Nigdy, przenigdy nie rób z mięsem 2 rzeczy. Konsekwencje mogą być tragiczne, możliwe są poważne choroby
  5. Wielki hit. Ciasto "Pychotka", któremu absolutnie nikt się nie oprze
  6. Owczarek niemiecki rzucił się na 7-letnie dziecko. Ojciec chłopca przerwał milczenie, zdradził szczegóły ataku
  7. Podczas zakupów wykorzystywała niską cenę buraków. Studentka z Wrocławia została już zatrzymana

Źródło: pepper.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł