Imbir we własnym domuScena z filmu zamieszczonego na YouTube na kanale Piotr Misiuna.

Jeden z najlepszych naturalnych antybiotyków. Zamiast wydawać krocie w sklepie, wyhoduj go prostym sposobem w domu

Imbir bez wątpienia jest jedną z tych roślin, która posiada niezwykłe właściwości prozdrowotne. Uznawana jest za jeden z najskuteczniejszych naturalnych antybiotyków. Jego ceny w sklepach niekiedy zwalają z nóg. Okazuje się, że imbir możesz wyhodować w domowym zaciszu.

Imbir znakomicie sprawdza się jako dodatek do dań i napojów. Jego walory smakowe sa nieocenione, ale najbardziej interesujące jest to jak wpływa on na nasz organizm. Wpływa on pozytywnie między innymi na układ krążenia oraz procesy trawienne. Jak go wyhodować?

Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocieZapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocieCzytaj dalej

Imbir z własnego domu

Ciężko uwierzyć, że imbir był znany ludzkości już 3000 lat temu. Aktualnie roślina ta nie występuje w stanie dzikim i jest wyłącznie uprawna. Mało kto spodziewałby się, że imbir można hodować we własnym domu. Ten sposób jest banalnie prosty.

Niezwykły imbir znacząco podnosi naszą odporność. W związku z tym raczej nikogo nie trzeba przekonywać do wzbogacenia swojej diety o tą roślinę. Okazuje się, że wcale nie musisz jej kupować. Imbir może rosnąc w domowej doniczce. Jakich warunków potrzebuje?

Dzisiaj grzeje:

  1. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłości
  2. Koszmar. Kilometrowe kolejki na polskiej granicy. Nawet 30 h czekania
  3. Aż 90% Polaków ma jej niedobór, a konsekwencje mogą być opłakane. Podajemy, w jakich produktach jest jej najwięcej

Prosty sposób na domowy imbir

Imbir nie jest wymagającą rośliną. Odpowiadają jej płytkie donice, ponieważ rozrasta się na boki. Na początku przygotowań namaczamy imbir przez noc w ciepłej wodzie. Następnie umieszczamy go kiełkami do góry w doniczce napełnionej ziemią. Imbir znaleźć się na głębokości ok 5 cm. Całość intensywnie podlewamy. Donice ustawiamy w ciepłym, lecz nienasłonecznionym miejscu. Ziemię należy regularnie opryskiwać. Musi być ona ciągle wilgotna. Imbir rośnie powoli, w związku z tym pierwszych efektów można się spodziewać po kilku tygodniach. Proces hodowania można zobaczyć na YouTube na kanale Piotr Misiuna.

7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultatCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Znamy majątek Jadwigi Emilewicz. Wiele spraw mocno zaskakuje
  2. Wszyscy sądzili, że to zwykła grypa. Cieszyli się małżeństwem zaledwie 72 godziny
  3. Polacy uwielbiają dolewać ją do kawy, skutki mogą być fatalne. Zamiast niej lepiej dodać 1 łyżeczkę produktu, który każdy ma w kuchni
  4. Marysia kupiła przedziwne pierogi w Biedronce. Podgrzała je i oniemiała
  5. Karolina Szostak "niknie w oczach". Sama skóra i kości, jest na kontrowersyjnej diecie
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Źródło: Newsner

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł