IMGW ostrzega przed jedną rzecząsmakosze.pl

IMGW pilnie alarmuje o niebezpieczeństwie, burze i upały w całej Polsce. Stanowczo odradzają picia 1 rzeczy

Ostrzeżenie wydane przez IMGW nie napawa optymizmem. Wszyscy są narażeni na niebezpieczeństwo. Przez Polskę mają przejść burze, a fale upałów mogą być nie do zniesienia. Każdy powinien wystrzegać się jednej rzeczy, która może nam mocno zaszkodzić.

IMGW ponownie pilnie alarmuje. Niestety pogoda może być bardziej dokuczliwa niż kiedykolwiek. Bez wątpienia takie informacje można uznać za niepokojące. Tym bardziej, że zaleca się unikania jednej rzeczy do picia. Sięga po nią wiele osób. Czego powinniśmy się wystrzegać?

Mało kto się spodziewał, Lidl właśnie potwierdził niesamowitą wiadomość. Wszyscy klienci doceniąMało kto się spodziewał, Lidl właśnie potwierdził niesamowitą wiadomość. Wszyscy klienci doceniąCzytaj dalej

IMGW zapowiedziało ogromne burze i upały

Już wcześniej przytaczaliśmy ostrzeżenie wydane przez IMGW. Tym razem zapowiedzi nadchodzących warunków atmosferycznych są jeszcze gorsze. Wydane zostały pilne ostrzeżenia dla znacznej części kraju. IMGW i RCB apeluje do Polaków.

- Najsilniejsze burze są prognozowane na godziny popołudniowe i wieczorne w pasie od warmińsko-mazurskiego, przez mazowieckie, łódzkie po śląskie i opolskie. Burzom tym mogą towarzyszyć intensywne opady lokalnie do 50 mm, grad 3-4 cm i porywy wiatru do 90 km/h, lokalnie do 100 km/h - można wyczytać na Twitterze IMGW. Warto jednak zwrócić uwagę na apel wydany przez RCB. Dotyczy on napojów, po które często sięgamy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Legendarny muzyk nie żyje, wszyscy słuchaliśmy kawałków jego zespołu. Strata, jakiej nikt się nie spodziewał
  2. Nocą wyciągnęły jedzenie ze śmietnika supermarketu. Właśnie wydano wyrok, zostały surowo ukarane
  3. Możesz dostać nawet 106 tys. zł ze specjalnego programu. Setki Polaków już się załapało

Ostrzeżenia IMGW oraz RCB nie pozostawiają złudzeń

IMGW ostrzegło Polaków przed warunkami pogodowymi, które są dalekie od idealnych. Niestety, RCB również zaleca unikania napojów, bez których część osób może nie wyobrażać sobie udanego weekendu. Mowa tu o alkoholu, który odwadnia nasz organizm. Dopuszczenie do tego podczas panujących upałów może być opłakane w skutkach. W związku z tym warto chociaż w ten weekend odpuścić sobie spożywanie alkoholu. Zdrowie jest ważniejsze niż chwila dobrej zabawy.

Potraktowali ją fatalnie, Kasia na długo zapamięta ich wesele. Para młoda powinna się wstydzićPotraktowali ją fatalnie, Kasia na długo zapamięta ich wesele. Para młoda powinna się wstydzićCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomi
  2. Wielka afera nad polskim morzem. Konsekwencje mogą być druzgocące. Wszyscy umywają ręce
  3. Ciasto na wyjątkowo gorące dni, bez pieczenia. Ekspresowy śmietanowiec na zimno zrobi furorę w twoim domu
  4. Uważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzy
  5. Kluczowy dla wszystkich komunikat z Lidla z ostatnich chwil
  6. Adam Małysz wpadł na rewelacyjny pomysł. Chodzi o przyszłość polskich skoków, wszystko wyszło na jaw

Źródło: Onet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł