Irena SantorEast News / autor: tricolors

Otrzymała najgorszą diagnozę - nowotwór, kontrowersyjnie wypowiada się o dietach. Jej walka zainspirowała miliony

Irena Santor otrzymała najgorszą możliwą diagnozę - rak. Postanowiła nie kryć się ze swoim cierpieniem, tylko podzielić się przeżyciami podczas walki z wieloma kobieta z podobnymi przeżyciami. Kontrowersje budzą jej słowa na temat diet.

Irena Santor przyznała, że w pierwszym momencie po usłyszeniu diagnozy była przerażona. Ogarnęło ją przygnębienie i marazm. W wywiadzie dla magazynu "Wprost" wypowiedziała się o najtrudniejszym momencie:

"Pobiegłam [do Centrum Onkologii], ale najpierw się przeraziłam. Tak dokumentnie! To nie był spokój. W potwornym szale pobiegłam do lekarzy i krzyczałam: »Wyciąć! Wszystko wyciąć!« A potem? Przyszło opamiętanie. Zaczął się smutek, niepewność. Czy to się uda? Czy to się da wyleczyć? Na szczęście byli lekarze. Ich opieka, wsparcie pomagały mi. Powoli wlewały we mnie pewność, że musi być ok. Chociaż często powtarzałam sobie: »Boże mój, jak ja bym nie chciała, żeby to piękne życie skończyło się tak szybko!«"

Ekipa przez lata milczała jak zaklęta, ale wyszło na jaw. Ciemna strona Kuchennych Rewolucji, dramat ludzi, którzy zaufali restauratorceEkipa przez lata milczała jak zaklęta, ale wyszło na jaw. Ciemna strona Kuchennych Rewolucji, dramat ludzi, którzy zaufali restauratorceCzytaj dalej

Irena Santor - jak wyglądała jej walka z nowotworem?

Irena Santor słynie z bardzo szczupłej sylwetki oraz nienagannego wizerunku. Można przypuszczać, że stosuje do restrykcyjnych diet, by zachować świetny wygląd. Jednak zapytana przez "Nowiny Gliwice" o dietę, odparła niefrasobliwie - Jem to, co lubię i tyle, na ile mam ochotę. Jestem niesforna, w tej sprawie brakuje mi dyscypliny. Moją zmorą jest woda. Każą mi jej pić coraz więcej. Z tego powodu umieram. Wiem, że powinnam dużo się nawadniać. Mówią o 2,5 litrach dziennie. Ale dla mnie to nie do wypicia! - przyznała z zaskakującą szczerością.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kupiła bezdomnemu kawę i bajgla, gdy wychodziła, wcisnął jej do ręki kawałek papieru. Wtedy prawda wyszła na jaw
  2. Jechał jak wariat. Chcieli go ukarać, a skończyło się eskortą do szpitala
  3. Niezwykle smutne wieści o uwielbianej aktorce "Świata według Kiepskich". A jeszcze niedawno opowiadała o nowej diecie i ulubionych pierogach

W walce z rakiem Irena Santor próbowała wszelkich sposobów, które mogły pomóc jej poczuć się silniej. Wyraziła swoje zdanie na temat modlitw w tak trudnym czasie. Jak sama przyznała, wręcz zazdrości osobom, które żarliwie wierzą. Ona sama była pełna wątpliwości wobec bożego planu i swoje nadzieje przede wszystkim pokładała w lekarzach. - Szukałam lekarzy. Tacy, którzy mnie uzdrowią. Boga? Może pośrednio, bo przecież to on stworzył mądrych ludzi, a więc i dobrych lekarzy. Wierzyłam, że kiedy się do nich zwrócę, oni mnie uleczą. - tak opowiedziała tygodnikowi "Wprost" o swoich przemyśleniach w tym czasie.

Irenie Santor udało się pokonać chorobę, która ją trawiła. Jej publiczne wyznania oraz dzielenie się rozterkami pomogło wielu kobietom. Chore osoby potrzebują przede wszystkim świadomości, że nie są same na świecie z tym problemem. Gwiazda formatu Ireny, która bez ogródek mówi o swoim strachu i wątpliwościach okazała się wielkim wsparciem dla innych potrzebujących.

Sokowi z kapusty przypisuje się cudowne właściwości. Prawdziwa witaminowa bomba, już po 2 dniach widać niesamowite efektySokowi z kapusty przypisuje się cudowne właściwości. Prawdziwa witaminowa bomba, już po 2 dniach widać niesamowite efektyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Emerytura wyższa nawet o 200 zł miesięcznie. Jedna grupa ma gwarancję
  2. W Łodzi urodziły się absolutnie niezwykłe bliźniaki. Taki przypadek zdarza się średnio raz na 20 tysięcy
  3. Wszyscy chcą mieć 1 produkt z Biedronki. Ruszył już nawet czarny rynek, porażające wiadomości
  4. Małżeństwo odpakowało mięso z Biedronki i odkryło skandaliczną rzecz. Ludzie natychmiast zaczęli udostępniać nagranie
  5. Sprawdzili, które uwielbiane przez Polaków grzyby są najzdrowsze. Wyniki mogą zaskoczyć nawet zapalonego grzybiarza
  6. Tragedia, nie żyją. Czarna środa dla jednego regionu Polski

Źródłó: plejada / nowinygliwice

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł