Zbierał jabłka - rano był już martwypixabay.com/MarcoRoosink

Nastolatek chciał nocą nazbierać jabłek, rano już nie żył. Szczegóły porażają

Pamiętacie, jak zbierało się jabłka pod osłoną nocy z sadu sąsiada? Takie wspomnienia z pewnością ma wielu ludzi, którzy obecnie są już dorośli. 16-latek postanowił wybrać się na taką przygodę - nie mógł przeczuwać, że skończy się ona dla niego tragicznie.

Jabłka zbierane wprost z drzewa smakują najlepiej. Jeśli dodatkowo udało się znaleźć sad, w którym hodowca nie wykorzystuje żadnych chemicznych oprysków, ma się ogromne szczęście. Młodzi często nie mogą się oprzeć i tak jak dawniej wybierają się na zrywanie jabłek pod osłoną nocy.

Makłowicz zdradził swój trik na chrupiące i puszyste placki ziemniaczane. Poezja smaku, lepszych nie jedliścieMakłowicz zdradził swój trik na chrupiące i puszyste placki ziemniaczane. Poezja smaku, lepszych nie jedliścieCzytaj dalej

Zbierał jabłka - nie mógł wiedzieć co go czeka

Współczesne jabłka w marketach nie są najlepszej jakości - często nie są hodowane nawet w naszym kraju. Importowane produkty nigdy nie będą smakowały tak dobrze jak nasze własne, dlatego znalezienie sadu tych owoców w niedalekiej okolicy od miejsca zamieszkania jest prawdziwym szczęściem.

Dzieci często ulegają pokusie zrobienia czegoś ekscytującego, tak jak i my w dzieciństwie potrafiliśmy dopuścić się nie do końca prawych czynów. Choć zerwanie kilku jabłek z sadu nie jest zbyt dobrym pomysłem, najmłodsi często nie mogą oprzeć się pokusie.

16-latek wraz z grupą znajomych udał się do jednego z okolicznych sadów w województwie lubelskim i pod osłoną nocy chcieli nazbierać trochę jabłek. Niestety, grupowe wyjście skończyło się dla niego w najgorszy możliwy sposób.

Dla wielu może być zaskoczeniem, że ich grupa mogła znaleźć jeszcze jabłka na drzewach. Niektóre gatunki tych owoców osiągają pełną dojrzałość nawet w październiku, dlatego ostatnie zbiory są przeprowadzane właśnie teraz.

Dzisiaj grzeje:

  1. Biedronka zadecydowała, koniec ze zniżkami tylko dla seniorów. Najbliższy tydzień zapowiada się znakomicie
  2. Obowiązkowe testy dla Polaków, jeśli nie zrobisz, to Cię nie wpuszczą. Europejski kraj stawia wysokie wymagania
  3. Rozpływające się w ustach ciasto za grosze dla leniwych. Zrobisz je w zaledwie 10 minut, bez pieczenia

Jak podaje rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka chłopak zmarł w wyniku rany postrzałowej. W trakcie zbierania owoców miał paść strzał, a nastolatek, pomimo przeprowadzonej reanimacji, nie zdołał przeżyć.

Gazeta Wyborcza nieoficjalnie poinformowała, że strzał padł z samochodu, który zatrzymał się niedaleko miejsca zbrodni. Podobne wieści przekazuje także portal lublin112.pl. Na jego łamach zostały zamieszczone także informacje o tym, kim był chłopak.

- 16-latek był obywatelem Kazachstanu, przyjechał do Polski w ramach międzynarodowej wymiany młodzieży. Mieszkał z grupą młodzieży w tamtejszym internacie szkolnym - informuje lublin112.pl.

Funkcjonariusze policji z Opola Lubelskiego przy wsparciu kryminalnych z Lublina prowadzą obecnie dochodzenie mające wyjaśnić ustalenie powodu zbrodni oraz tożsamości sprawcy.

W środę w Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok młodego chłopaka, która dokładnie wyjaśni przyczynę zgonu nastolatka.

Zawsze po wypiciu kawy zrób 1 rzecz. Efekty zdumiewają, Twoja sylwetka diametralnie się zmieniZawsze po wypiciu kawy zrób 1 rzecz. Efekty zdumiewają, Twoja sylwetka diametralnie się zmieniCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Mama nie wierzyła własnym oczom. Panie w żłobku zakleiły stópki dziecka taśmą, powód jest powalający
  2. Sesja narzeczeńska u Pawła z "Rolnik szuka żony". Zakochani z Baśkami w tle
  3. Mąż Anny Dymnej walczy o życie. Aktorka również ma problemy zdrowotne, przez które trudno jej gotować i robić ukochane przysmaki
  4. Kotlety a'la pizza są lepsze niż schabowe i mielone razem wzięte. Znajomi będą błagać o przepis, a rodzina o dokładkę
  5. Obierając ziemniaki widzisz pod skórką zielony kolor? Wyrzuć je natychmiast, zjedzenie grozi ogromną tragedią
  6. Przebadali płuca zmarłych na COVID-19. Dokonali wstrząsającego odkrycia
  7. Apple nie chce dać zasilacza? Xiaomi stworzy go za grosze

Źródło : zywienie.abczdrowie

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł