Jabłka - ile waży król?Dominik Mleczko / sadeczanin.info

Tegoroczny król jabłek odnaleziony, monstrualny okaz ucieszy oko każdego smakosza. Zgadniesz ile waży?

Nie da się ukryć, że jabłka są uwielbianymi owocami, które można wykorzystać w kulinariach na najróżniejsze sposoby. Smakowite ciasta i musy nie raz potrafiły przyprawić nas o zachwyt. Jednak takiego okazu z pewnością nikt się nie spodziewał. Ile waży król jabłek ze zdjęcia?

Jabłka bez wątpienia można uznać za bardzo smakowitą przekąskę. W sklepach możemy natknąć się na wiele odmian owocowych frykasów. Ostatnie doniesienia potwierdzają, że jabłka zyskały króla. Jest nim ogromny okaz, który prezentuje się naprawdę imponująco. Spróbuj odgadnąć, ile waży.

Katarzyna Cichopek została wyrzucona z serialu, powód odbiera mowę. Teraz korzysta z diety wszystkich gwiazdKatarzyna Cichopek została wyrzucona z serialu, powód odbiera mowę. Teraz korzysta z diety wszystkich gwiazdCzytaj dalej

Jabłka i ich król

Wyśmienite jabłka doczekały się niezwykłego przedstawiciela. Nie da się ukryć, że wzbudza on spory podziw. Inne jabłka z pewnością również mogą poczuć się przy nim jak maleństwa. Zgodnie z doniesieniami portalu Sądeczanin, gigantyczny owoc został wyhodowany przez sadownika z Łososiny Dolnej.

Jabłka przeważnie nie wzbudzają większych emocji poza zachwytem nad ich fantastycznym smakiem. Jednak w takiej sytuacji nie można pozostać obojętnym. Zdjęcia, które wykonał Dominik Mleczko, mówią same za siebie. Jabłka chyba nigdy nie wyrosły na tak gigantyczne okazy. Ile Twoim zdaniem waży ten niepowtarzalny owoc?

Dzisiaj grzeje:

  1. Surówka jesienna jest witaminową bombą. Szczególnie teraz warto robić ją jak najczęściej
  2. Nie żyje, żałoba w Zakopanym i Kościelisku. Wielki talent nie żyje, mieszkańcy regionu i turyści będą go wspominać
  3. Krystyna dodaje do kotletów mielonych sekretny składnik, wychodzą pulchne i soczyste jak z najlepszej restauracji. Rodzina w końcu odkryła tajemnicę

Waga ogromnego owocu może przyprawić o zawrót głowy

Zazwyczaj jabłka nie zaskakują nas swoimi rozmiarami. Tym razem owoc ma 46 cm obwodu. Natomiast jego waga wynosi 1,14 kilograma. Nie da się ukryć, że jest to nie lada osiągnięcie. Oględziny rekordzisty wykazały, że król nie posiada żadnych skaz i jest jak najbardziej zdrowy. Co byście z niego przygotowali?

Jabłka i ich król

sadeczanin.info / Dominik Mleczko

Jabłka i ich król

sadeczanin.info / Dominik Mleczko

Wygląda jak z najlepszej cukierni, a zrobisz je ekspresowo i bez pieczenia. Najlepsze ciasto dla niespodziewanych gościWygląda jak z najlepszej cukierni, a zrobisz je ekspresowo i bez pieczenia. Najlepsze ciasto dla niespodziewanych gościCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. 150 zł dla właścicieli zwierząt. Kontrowersyjna ustawa wprowadza nowe świadczenie
  2. Dramatyczne informacje zza granicy, nie żyją 44 osoby. Wszyscy pili ten sam napój
  3. Wysłała męża po kapustę na gołąbki. Zobaczyła co kupił i zaczęła krzyczeć, popłaczecie się ze śmiechu
  4. Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?
  5. Doskonały na kaszel i przeziębienie, nasze babcie zawsze miały go w zapasie. Syrop z szyszek wraca do łask
  6. Była obiektem drwin, więc schudła 100 kg. W dniu ślubu swojego eks wyglądała lepiej niż panna młoda

Źródło: sadeczanin.info

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł