Jajko o porażającym wyglądzie mocno szokuje.Instagram/@shorttripfarm

Zobaczył, jakie jajko zniosła jego kura, i zamarł. Wystawała z niego porażająca rzecz, od razu złapał za aparat

Jajka zjadamy niemal codziennie i bez względu na to, czy gdy kupujemy je w sklepie, czy na targu, niemal zawsze mają one bardzo podobny kształt. Jajko, które zniosła kura pewnego mężczyzny, wyglądało jednak zupełnie inaczej. Wystawało z niego coś tak zaskakującego, że trudno było nie uwiecznić tego na zdjęciu. Fotografia niecodziennego jajka wywołała setki komentarzy internautów i niemal nikt nie wiedział, co spowodowało tak zaskakujące zjawisko.

Jajka rzadko kiedy wzbudzają naszą podejrzliwość. Co prawda czasem występują w różnych rozmiarach i kolorach, ale raczej zdajemy sobie sprawę, że jest to dość naturalne. Niemal każde jajko, nawet jeśli jego skorupka nie jest idealnie gładka, ma typowy owalny kształt. Właśnie dlatego mężczyzna, który często dzieli się zdjęciami swoich kur czy kóz na Instagramie, zupełnie nie spodziewał się tego, co zobaczył w kurniku.

Ciężko uwierzyć, jak po latach wygląda Elżbieta Starostecka. Nie tak dawno w telewizji pokazała ulubiony sklepik warzywnyCiężko uwierzyć, jak po latach wygląda Elżbieta Starostecka. Nie tak dawno w telewizji pokazała ulubiony sklepik warzywnyCzytaj dalej

Jajka zwykle są owalne, jednak pewien mężczyzna odkrył, że czasem mogą wyglądać zupełnie inaczej

Jajka rzadko kiedy zaskakują nawet najbardziej doświadczonym farmerów. Co jakiś czas w sieci pojawiają się zdjęcia wyjątkowo wielkich lub oryginalnych jajek, ale znalezisko, o którym piszemy, jest bardzo nietypowe. Szokujące jajko nie miało bowiem przewidywalnego kształtu, gdyż wystawało z niego coś bardzo niepokojącego. Wystająca część miała zupełnie ten sam kolor i w dotyku przypominała skorupkę. Jak to się stało, że nie przypominało ono większości jajek?

Dzisiaj grzeje:

  1. Ekspresowe i proste w wykonaniu lekkie ciasto dla zabieganych. Nie żartujemy, zrobisz je w 5 minut
  2. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć
  3. Nie wiesz, ile tracisz, pozbywając się liści z kalafiora. Już nigdy więcej ich nie wyrzucisz

Na zdjęciu łatwo zauważyć, co tak bardzo zdziwiło właściciela kury. Niemal wszyscy przyzwyczaili się do tego, że jajka zawsze mają określony kształt. Zdarzają się przy tym drobne odstępstwa od tej normy, zwłaszcza, gdy kupujemy wiejskie jajka na bazarach, ale zazwyczaj jest to jedynie niezupełnie gładka skorupka. Tymczasem z przedziwnego jajka wystawał ogonek. Jak podaje serwis Littlethings, taka odnoga powstaje wtedy, gdy jajko utknie podczas znoszenia. Kiedy kura próbuje je wypchnąć, w efekcie powstaje widoczny na zdjęciu ogon. Takie odstępstwa od normy zdarzają się zwykle młodym kurom, które dopiero zaczynają znosić jajka.

Jajko

Źródło: Instagram/@shorttripfarm

Okrzyknięto ją najpiękniejszą babcią świata, jej figura i twarz zachwycają. Sekret urody emerytki tkwi w odpowiednim żywieniu i peelingachOkrzyknięto ją najpiękniejszą babcią świata, jej figura i twarz zachwycają. Sekret urody emerytki tkwi w odpowiednim żywieniu i peelingachCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Wiadomo już, kiedy 13. emerytura wpłynie na konta seniorów. Minister Marląg zdradziła szczegóły
  2. Wszystko zaczęło się od silnego zmęczenia. Po tygodniu w szpitalu osierociła sześcioro dzieci
  3. Dodajesz cukier do ogórków kiszonych? Nawet szczypta potrafi zdziałać niebywałe cuda
  4. Nie wszyscy wiedzą, a już się zaczęło. Lidl ruszył, rozdaje wyjątkowe kupony na zakupy
  5. Poszła w ślady znanej mamy? Wiemy, co robi córka Ewy Wachowicz, jej decyzja może zaskoczyć
  6. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy

Źródło: uwagatvn.pl

Następny artykuł