Dziwne jajkayoutube / kanał: SNO Multimedia / kadr z materiału

Nic dziwniejszego dziś nie zobaczysz. Rozbili jajko i oniemieli patrząc na zawartość, wszystko się nagrało

Jajka stanowią jeden z podstawowych składników w kuchni. Produkt używany niemal każdego dnia, zdaje się nie mieć już żadnych tajemnic. Jednak i tu zdarzają się wyjątki. Dziwna zawartość tego jajka z miejsca stała się hitem w sieci

Jajka jakie są każdy widzi. Nie ma bardziej powszechnego kulinarnego produktu, a jednocześnie nadal zaskakującego. Okazuje się, bowiem, że nawet tak doskonale znany składnik może wprawić nas w ogromne zdumienie.

Pilny komunikat Biedronki. Sieć ma nowe zaskakujące godziny otwarcia, zmianę odczuje każdy klient sieciPilny komunikat Biedronki. Sieć ma nowe zaskakujące godziny otwarcia, zmianę odczuje każdy klient sieciCzytaj dalej

Jajka z niespodzianką w środku

Wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez jajek. Smakują doskonale w wielu formach, a szczególnie doskonale pasują jako element pożywnego śniadania. Z jajek możemy wykonać pyszne omlety, jajecznicę czy naleśniki.

Najważniejszym kryterium podczas kupowania jajek powinno być ich pochodzenie. Za żadne skarby nie powinniśmy decydować się na jajka z chowy klatkowego.

Aby nasze potrawy były smakowite i zdrowe zawsze wybierajmy jajka z wolnego wybiegu. Idealnym rozwiązaniem jest udanie się na targ i zakupienie jajek z małych gospodarstw.

Takie jajka są większe i mają bardziej intensywny kolor, co jest nieocenione podczas kulinarnych eksperymentów. Przy okazji, wiejskie jajka zdecydowanie częściej mogą kryć wnętrze, którego byśmy się nie spodziewali.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyjął 500 zł i zapłacił za kiełbasę. Kasjerka wydała 490 zł reszty, spojrzała na banknot i zbladła, afera w sklepie spożywczym
  2. Ogłosili stan nadzwyczajny. Władze biją na alarm. Sytuacja za polskimi granicami wymyka się spod kontroli
  3. Ogórki kiszone są miękkie i brzydko pachną? Wszystko przez 4 karygodne błędy, niestety są masowo popełniane

Niezwykła zawartość jajka

Niezwykłe jajko musi pochodzić także od niezwykłej kury. Ta, która zniosła jajko będące przyczyną zamieszania, miała nawet swoje imię - Gertrude.

Pierwszą oznaką, tego że jajko będzie mogło zawierać coś niecodziennego była jego niespotykana wielkość. Jajko zdecydowanie wyróżniało się na tle pozostałych i zdawało się być dużo cięższe.

Właściciele kury od razu zaczęli żywić podejrzenia, że mają do czynienia z jajkiem, które może zainteresować szerszą publikę. Postanowili więc nagrać proces rozbijania jajka.

Już po pierwszym stuknięciu o krawędź miski było jasne, że w środku znajduje się coś niezwykłego. Po otworzeniu jajka okazało się, że w środku znajduje się zwyczajowa zawartość oraz kolejne jajko. Wyglądało zupełnie tak samo jak każde inne. Całe szczęście, po rozbiciu tego jajka ukazał się zwyczajowy widok czyli białko i żółtko bez kolejnych niespodzianek.

Widzieliście kiedyś coś podobnego?Jajko zawartość

Niezwykła zawartość jajka, fot: Youtube / SNO Multimedia

Sok z ogórków kiszonych w ciągu 7 dni uporał się z bardzo wstydliwym problemem. Cierpi na niego 25% ludzkościSok z ogórków kiszonych w ciągu 7 dni uporał się z bardzo wstydliwym problemem. Cierpi na niego 25% ludzkościCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  2. Nagranie wszystko potwierdziło. Paweł z "Rolnik szuka żony" postawił na swoim
  3. Kilka chwil i będziesz cieszyć się przepysznym domowym chlebem. Nie ma prostszego przepisu
  4. Jasiek Kuron ma najlepszy patent na kultowego Coleslawa. Robi go z dwóch rodzajów kapusty
  5. Cała rodzina poprosi o dokładkę. Obłędne placki ziemniaczane a’la pizza nie mają sobie równych
  6. Nadchodzi narodowa kwarantanna? Ważna zapowiedź premiera Morawieckiego
  7. Netflix jak kanał telewizyjny? Serwis testuje przełomowy pomysł

Źródło: webniusy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Następny artykuł