Co skrywa w sobie wielkie jajo?
YouTube.com/ SNO Multimedia

Ich kura 5 raz zniosła niespotykane jajko. Tym razem nagrali moment rozbicia, nagle wszyscy krzyknęli

Jajka są niesamowitym produktem, który zawiera praktycznie wszystkie potrzebne do życia wartości odżywcze. Ludzie, którzy posiadają kury nagrali coś niebywałego. Ich kura zniosła 5 raz niespotykane jajko.

Jajka dla niektórych ludzi są podstawa diety, ponieważ dostarczają naszym ciałom większość niezbędnych wartości odżywczych. Pewna rodzina ma małe gospodarstwo z kurnikiem, w którym żyje kilka kur. Kiedy ich kura zniosła 5 raz niesamowite jajko, szybko chwycili kamerę i nagrali moment rozbijania skorupki. Finał jest oszałamiający.

Załamany Jackowski miał porażającą wizję. Stwierdził, że spożycie podejrzanego produktu będzie miało opłakane konsekwencje dla wielu PolakówZałamany Jackowski miał porażającą wizję. Stwierdził, że spożycie podejrzanego produktu będzie miało opłakane konsekwencje dla wielu PolakówCzytaj dalej

Jajko, które jest zupełnie inne niż wszystkie. To co z niego wypadło po rozbiciu powala na kolana

Gary Ashmore i jego rodzina prowadzą niewielkie gospodarstwo, w którym hodują między innymi kilka kur. Jeden z ptaków o imieniu Gertruda jest szczególnym okazem, który robi wielką furorę za sprawą jej jednej cechy. Otóż, zniosła i wysiedziała już 4 ogromne jajka. Teraz znowu zadziwiła, ponieważ jej 5 jajko kryje w sobie niesamowity sekret.

Dzisiaj grzeje: 1. Niemal każdy popełnia 1 błąd robiąc naleśniki. Wszyscy zapominają o najważniejszym szczególe

2. WHO zabrało głos ws. powszechnego noszenia maseczek. Nie ma rekomendacji

Kiedy rodzina Garego rozbiła ogromne jajko, ich oczom ukazało się jeszcze jedno. Tak, w jednym wielkim jajku tak naprawdę były dwa. Wewnętrzne jajko było mniejsze, jednak nie mniej smaczne. Dlaczego tak się stało?

Zazwyczaj kura znosi jajko natychmiast po tym, jak uformuje się ono w gruczole skorupkowym, gdzie otrzymuje błonki i gdzie formuje skorupkę. Czasem jednak zdarza się, że jajko w ostatniej chwili przed złożeniem "cofa się", a więc ponownie wraca do gruczołu skorupkowego. Wówczas jajko dostaje kolejna skorupkę i drugi zarodek. W ten sposób jedno jajko staję się dwoma. Takie duże jaja zdarzają się raz na kilka tysięcy opakowań i nie są w żadnym wypadku sztucznie modyfikowane. Są całkowicie naturalne.

Najlepsze newsy:

    1. Właśnie rozstrzygnął się los ustawy antyaborcyjnej. Posłowie podjęli decyzję
    2. Agata Duda zrobiła dla siebie maseczkę samodzielnie. Pokazała łatwy sposób i efekty, wtedy się zaczęło
    3. Od jutra kolejne poważne obostrzenia dla Polaków. Makłowicz wszystkim radzi zrobić 1 rzecz
    4. Błędnie przygotowane mogą działać jak trucizna. Lepiej nie ryzykuj
    5. Wrzucasz mięso na rosół na wrzątek czy zimną wodę i co robisz z białą pianą? Miej świadomość arcyważnych skutków
    6. Które choroby w największym stopniu zwiększają ryzyko śmierci przy COVID-19? Specjaliści wyjaśniają

Źródło: planetapl.life

Następny artykuł