Jajka obrane w 3 sekundyYouTube/ MicahMedia

Nagranie jest osłupiające. Jajko obierzesz w 3 sekundy, metoda najlepsza z możliwych

Jajka są bardzo pożywnym uzupełnieniem naszej diety. Jednak zrobienie ich na twardo skutkuje tym, że trzeba je obrać. Jest to uciążliwie, jednak jest sposób aby to przyspieszyć.

Jajka zawierają w sobie wiele wartościowych składników, dlatego warto wprowadzić je do swojej diety. Wiele przepisów ma jako składnik jajka na twardo, jednak pozbycie się twardej i ciężko odchodzącej skorupki jest ciężkie. W tym filmiku pokazany jest prosty i szybki sposób, który ułatwi Wam tę czynność.

Rewelacyjny przepis na kotlety mielone po lwowsku Magdy Gessler. Zasmakujesz i nigdy innych nie zrobiszRewelacyjny przepis na kotlety mielone po lwowsku Magdy Gessler. Zasmakujesz i nigdy innych nie zrobiszCzytaj dalej

Jajka obrane w kilka sekund

Metod na obrane jajek jest wiele. Jedną z nich jest prosta miska z wodą, do której wkładamy obtłuczone zawczasu jajka i palcami pozbywamy się skorupek. Trwa ona jednak dość długo, więc jeżeli spieszymy się do pracy, nie jest najlepszym wyborem. Kolejna polega na rolowaniu ugotowanego jajka po blacie, jednak i ta metoda nie jest idealna. Drobinki skorupek, które zostają na jajku mogą chrzęścić w zębach, co powoduje dyskomfort w czasie jedzenia. Można się ich pozbyc opłukując jajka wodą, jednak ciągle nie jest to najbardziej wydajny sposób.

Dzisiaj grzeje: 1. Czy istnieje cenniejszy dla domu produkt niż soda oczyszczona? 10 nieziemskich zastosowań

2. Nie żyje wyjątkowy podróżnik i łowca przygód. Jego książki czytały miliony, wielka strata

Najlepsza metoda, polega na włożeniu ugotowanego jajka do szklanki z odrobiną wody. Następnie szczelnie zatyka się dłonią szklankę i mocno wstrząsa. Po chwili jajko oddziela sie od skorupki i mozna się cieszyć bez przeszkód wspaniałym śniadaniem. Aby ułatwić naukę i zobrazować cały proces polecamy obejrzeć ten krótki film, który możecie znaleźć poniżej.

  1. Twórcy Kuchennych rewolucji chcieli ukryć porażającą prawdę przed widzami. Wszystko się wydało
  2. Nie żyje gwiazdor „Klanu” i mąż znanej aktorki. Pogrążona w żałobie żona poinformowała o śmierci
  3. Jedno z najlepszych ciast bez pieczenia na świecie. Robi się niemal samo, podajemy przepis
  4. Wypijesz najlepszą od 100 lat miksturę z czosnku i miodu i osłupiejesz już po 3 min. Efekty są oszałamiające
  5. Robert Makłowicz jest zdruzgotany. Nagle nadeszła smutna wiadomość
  6. Została skierowana do psychiatry. Sama dowiedziała się, jak można wyleczyć jej nowotwór

Źródło: lelum.pl

Następny artykuł