Uciskanie ich pomoże schudnąć w szybkim tempieYouTube.com/JASNA STRONA

Jak szybko schudnąć? Zacznij uciskać 2 punkty

Jak szybko schudnąć? Pytanie, które zadają sobie miliony Polaków za każdym razem, kiedy zaczyna się wiosna, a my chcemy zrzucić zimowy balast. Jest pewien sposób, który może bardzo ułatwić chudnięcie, wystarczy naciskać 2 punkty. Chodzi o akupresurę, jest bardzo prosta.

Jak szybko schudnąć? Od zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie na problem zbyt dużej wagi naszego ciała. Wszyscy chcemy znać wspaniały sposób, który niskim kosztem, małym wysiłkiem i niewielkim nakładem czasu pozwoli nam schudnąć. Okazuje się, że jest pewien sposób.

Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca "TOP Chefa", był zakażonyCzytaj dalej

Jak szybko schudnąć? Odpowiadamy na odwieczne pytanie

Większość sposobów na odchudzanie jest wyjątkowo ciężka. Długie, rygorystyczne diety, ogromny wysiłek fizyczny i wieczne wyrzeczenia, powodują w nas irytację i często rezygnujemy z chudnięcia, na rzecz wygody. Jest pewien sposób, który wymaga jedynie kilku minut dziennie oraz niewielkiej ilości pracy, aby zobaczyć efekty w krótkim czasie. Akupresura, jest tradycyjną metodą pochodzącą z Azji.

Akupresura wzmaga metabolizm i pomoga zrzucić zbędne kilogramy, a także wykazuje działania lecznicze. Aby schudnąć wystarczy uciskać dwa punkty na ciele. Jednym z nich jest rynienka podnosowa, czyli wgłębienie nad górną wargą i pod nosem. Uciskaj je dwa razy dziennie nie dłużej niż 5 minut. Wzmacnia działanie narządów układu trawiennego i reguluje równowagę energetyczna ciała. Dodatkowo zmniejsza uczucie głodu i niweluje za duży apetyt.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?

2. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły

Drugi punkt znajduje się na łokciach. Jest bardzo ważny, ponieważ odpowiada za działanie jelita grubego. Pomaga pozbyć się nadmiaru resztek jedzenia zalegających w jelicie, a także zwiększyć proces przyswajania wartości odżywczych. Miejsce uciskaj kciukiem ze średnią siłą.

Najlepsze newsy:

  1. Błąd w informacjach Ministerstwa Zdrowia. Właśnie podano faktyczną liczbę zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce
  2. Wszyscy się w niej kochali. Dziś ciężko uwierzyć, że to ona, operacje plastyczne zniszczyły jej twarz
  3. Magda Gessler handluje jedzeniem przez internet. Ceny chleba zwalają z nóg
  4. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit
  5. Badania: przekonaj się co jedzenie 2 jajek dziennie robi z twoim organizmem
  6. Naukowcy donoszą. Koronawirus mutował już kilkadziesiąt razy

Źródło: youtube.com/JASNA STRONA

Następny artykuł