"Janosik" nie byłby bez niego taki samScena z serialu "Janosik" opublikowanego na TVP VOD / TRICOLORS/East News

Po latach Laura Łącz zdradziła rodzinną tajemnicę. Dotyczy uwielbianego aktora z "Janosika", dla ważnej relacji zrezygnował z kawy i herbaty

"Janosik" bez wątpienia jest jednym z najbardziej kultowych polskich serialów. Okazuje się, że odtwórca niezapomnianej roli miał wiele wspólnego z Laurą Łącz. Prawda po latach ujrzała światło dzienne. Co aktorka powiedziała o gwiazdorze serialu "Janosik"?

"Janosik" nawet dziś cieszy się sporą popularnością. Serial nadal jest emitowany w telewizji. Nie da się ukryć, że na stałe wpisał się on w Polską kulturę. Wszystko za sprawą wyjątkowo wartkiej akcji i niezwykłych kreacji aktorskich. Laura Łącz wspomniała wyjątkowego artystę, który zmarł 25 lat temu. Mało kto wiedział o tym, co ich łączyło.

Przejmujące wyznanie Teresy Lipowskiej, rozważa zamieszkanie w domu opieki. W jej lodówce świeci pustkami, a sama nie lubi gotowaćPrzejmujące wyznanie Teresy Lipowskiej, rozważa zamieszkanie w domu opieki. W jej lodówce świeci pustkami, a sama nie lubi gotowaćCzytaj dalej

Aktor znany z serialu "Janosik" we wspomnieniach Laury Łącz

Ciężko uwierzyć, że Bogusz Bilewski wcielający się w serialu "Janosik" w postać Walusia Kwiczoła odszedł z tego świata 25 lat temu. Bez niego produkcja nie byłaby taka sama. Razem z serialowym Pyzdrą stworzyli niezapomniany duet, który potrafił niekiedy rozbawić widzów do łez. Jak Bogusz Bilewski jest wspominany przez Laurę Łącz?

- To był kolega mojego ojca. Mieszkał blisko nas na Saskiej Kępie. Była to taka zgrana paczka: Bogusz, Witek, Wieńczysław Gliński i mój tata. Grali taką wesołą grupę w Janosiku, ale tacy sami byli też prywatnie. Wszyscy lubili dobre towarzystwo i zabawę, lubili napić się wina i posiedzieć do rana - powiedziała Laura Łącz w rozmowie z Faktem. Aktorka przyznała, że w jej domu panowały surowe zasady dotyczące kulinariów. Jak odnosił się do nich gwiazdor serialu "Janosik"?

Dzisiaj grzeje:

  1. Wypij go na godzinę przed snem, a rano będziesz wyglądać i czuć się lepiej. Diametralnie wpłynie na jakość życia
  2. Wyjawili prawdę o lockdownie Polski. Wielu Polaków chce go uniknąć, również turyści. Wicepremier przemówił
  3. Domowy syrop na kaszel z buraków ma piorunujące działanie. Dolegliwości znikają w kilka chwil

Gwiazdor serialu "Janosik" w obliczu zakazów

- Mama nie uznawała ani kropli alkoholu, ani papierosów ani nawet mocnej kawy czy herbaty, wobec tego, mój ojciec nie zapraszał gości do domu na wieczorne biesiady, raczej na obiad czy kolację. Ale Bogusz Bilewski u nas bywał, bo był bardzo lubianym kolegą - wyznała Laura Łącz podczas rozmowy z Faktem. Nie da się ukryć, że zakaz mocnej kawy i herbaty może wywołać konsternację. Jednak nie było to dla aktora znanego z serialu "Janosik" żadną przeszkodą w utrzymywaniu dobrych relacji z jej ojcem.

- Bogusz przychodził, ale stosunkowo rzadko. Moja mama była osobą skrajnie nietowarzyską, w przeciwieństwie do ojca, który jeździł do SPATIF-u i spędzał czas z kolegami, bo nie zapraszał ich do domu - powiedziała Laura Łącz. Przy okazji wspomnień warto odświeżyć sobie serial "Janosik", który można znaleźć na serwisie TVP VOD.

Wyrzucając skórki z jabłek tracisz niezwykle cenne składniki. Zrobisz z nich niesamowicie zdrowe pyszności, domownicy będą zachwyceniWyrzucając skórki z jabłek tracisz niezwykle cenne składniki. Zrobisz z nich niesamowicie zdrowe pyszności, domownicy będą zachwyceniCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Poczta Polska podjęła ważną dla klientów decyzję. Wkroczy nawet na tereny parafii
  2. Prace nad jedną ze szczepionek wstrzymane. Znamy powód
  3. Ogromna wpadka kucharza w Dzień Dobry TVN. Prowadzący musieli zareagować i zajęli jego miejsce w kuchni
  4. Wystarczy szczypta, by kawa zachwyciła Cię smakiem. Zdrowotne walory też rozkładają na łopatki
  5. Makłowicz znalazł alternatywę dla ruskich pierogów. Farsz zachwyci każdego smakosza
  6. Bohaterka "Królowych życia" opublikowała wzruszające i nieznane dotąd zdjęcia ze ślubu. Wielu może być zaskoczonych

Źródło: Fakt24

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł