Janusz Gajos udziela wywiadu Canal +Zdjęcie poglądowe: youtube.com/CANAL Plus telewizja przez internet

Gratulacje, dzisiaj Janusz Gajos ma 81 urodziny. Trzyma się świetnie mimo ogromnej kulinarnej słabości

Janusz Gajos znany jest z wielu ról, jednak w świadomości widzów najmocniej odcisnęły się jego kreacje z "Czterech pancernych i psa", "Pitbulla" i "Żółtego Szalika". Jedna z najbardziej utytułowanych gwiazd krajowej sceny filmowej, jak i teatralnej.

Janusz Gajos może pochwalić się wieloma nagrodami. Patrząc na jego dokonania można pomyśleć, że jest człowiekiem pozbawionym wad. Aktor ma do siebie ogromny dystans, nie stroni od samokrytycznych komentarzy i żartów, utrzymanych w gustownym, żartobliwym tonie. Często dzieli się anegdotkami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Chętnie opowiada też o swojej pasji - aktorstwie.

Kocha gotować, cały wolny czas spędza w kuchni. Piękna aktorka przeszła spektakularną metamorfozę, jej dieta robi ogromne wrażenieKocha gotować, cały wolny czas spędza w kuchni. Piękna aktorka przeszła spektakularną metamorfozę, jej dieta robi ogromne wrażenieCzytaj dalej

Janusz Gajos miał zostać smukłym, wysokim blondynem

Aktor w wywiadzie udzielonym Super Expressowi jakiś czas temu opowiedział o planach swojej żony względem siebie i swojego wyglądu. Przyznał wtedy, że małżonka chciałaby, by spróbował mniej jeść i zadbał o siebie.

- Moi najbliżsi, a zwłaszcza małżonka, chcą ze mnie zrobić wysokiego smukłego blondyna. To jest świetna opowieść na użytek tego, żebym nie jadł wszystkiego, na co mam ochotę - powiedział wtedy Gajos.

Choć nie wiemy, czy Janusz Gajos postanowił przejść na dietę, trzeba przyznać, że jak na swój wiek trzyma się bardzo dobrze. Nic więc dziwnego, że wciąż dostaje role w superprodukcjach.

Dzisiaj grzeje:

  1. Elżbiecie dokuczała nawracająca dolegliwość, postanowiła przez 10 dni pić codziennie szklankę soku z buraka. Lata cierpienia zakończyły się w mgnieniu oka
  2. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  3. Wyszła na jaw głęboko skrywana tajemnica Kuchennych Rewolucji, chodzi o 100 tysięcy złotych. Magda Gessler wydała oświadczenie

Janusz Gajos jest łasuchem

Fakt ten mógł umknąć uwadze nawet najwierniejszych fanów. Choć aktor widywany jest w najlepszych restauracjach nie ma zbyt widocznego brzucha. Być może namowy małżonki zmotywowały go do walki ze swoją "wadą".

- Jestem łakomczuchem. Każdy ma jakieś wady, z którymi stara się walczyć - stwierdził samokrytycznie aktor.

My zdecydowanie nie widzimy nic złego w fakcie, że ktoś lubi dobrze zjeść. Oczywiście, o ile nie wpływa to negatywnie na jego zdrowie. Troska małżonki o wygląd swojego partnera jest jednak zrozumiała. Być może dziś nie powtrórzyłaby tych słów. Mamy nadzieję, że walka z własnymi słabościami idzie panu Gajosowi bardzo dobrze. Z okazji 81 urodzin życzymy mu kolejnych sukcesów w przezwyciężaniu złych nawyków.

Sięgała po dorodnego borowika i zamarła, zobaczyła leśnego potwora. Alicja uciekła jak najdalej od strasznego miejscaSięgała po dorodnego borowika i zamarła, zobaczyła leśnego potwora. Alicja uciekła jak najdalej od strasznego miejscaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zaskakujący wpływ koronawirusa. Po jedną rzecz Polacy ustawiają się w długich kolejkach
  2. Wielu rodziców o tym nie wie. Popularna ryba jest bardzo szkodliwa dla dzieci, nie wolno im jej podawać
  3. Błyskawiczna surówka z kapusty pekińskiej, tylko 3 składniki. Cała rodzina zachwyci się jej smakiem
  4. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce
  5. Dopada cię jesienna chandra? Dodaj do kawy jedną porcję przyprawy, od razu poczujesz ulgę
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Źródło: se.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł