Jedzenie w szpitalach nie jest najlepszepxhere.com

O 8:30 ktoś pstryknął zdjęcie na patologii ciąży. Wyciekło do internetu, widok śniadania nie mieści się w głowie, nawet więźniowie są lepiej karmieni

Jedzenie w polskich szpitalach według wielu ludzi, którzy spędzili w placówkach medycznych sporo czasu, nie jest najlepszej jakości. Mnóstwo pacjentów wymaga odpowiedniego żywienia i rygorystycznych diet, jednak nie każdy z nich ma taki przywilej. Zdjęcie, które wyciekło do internetu z patologii ciąży, przyprawia o dreszcze na całym ciele, nawet więźniowie są lepiej karmieni w więzieniach niż Polki na patologiach ciąży.

Jedzenie dla osób przebywających w szpitalach winno być najlepszej jakości, w końcu zdrowie zależy również od jakości i ilości spożywanego jedzenia. Niestety w naszym kraju duża część osób przebywających w placówkach medycznych nie może liczyć nawet na odpowiednią ilość jedzenia, a co dopiero jego jakość. Poniższe zdjęcie, które zostało zrobione o 8:30 na patologii ciąży dobitnie pokazuje podejście medycyny do żywienia człowieka.

Właśnie oszukują wszystkich. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed przekrętem phishingowymWłaśnie oszukują wszystkich. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed przekrętem phishingowymCzytaj dalej

Jedzenie dla kobiety w ciąży w szpitalu - użytkownicy internetu nie mogą uwierzyć własnym oczom

Kobieta w ciąży wymaga specjalnego żywienia, poród przecież jest bardzo wyczeprujący fizycznie, a poza tym jej mleko, którym będzie karmiła niemowlę musi być bogate w we wszystkie najważniejsze mikroelementy. Jedzenie słabej jakości pożywienia w czasie ciąży może mieć bardzo duży wpływ na przyszłe życie dziecka. Mimo wszystko, wedle wielu relacji prosto ze szpitalnych sal położniczych, kobiety nie są karmione w odpowiedni sposób.

Dzisiaj grzeje:

  1. 40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladł
  2. Ogromny wzrost w emeryturach. Nawet 600 zł, seniorzy sami mogą sprawdzić różnicę

Poniższe zdjęcie zostało zrobione w Rudzie Śląskiej na patologii ciąży o godzinie 8:30. Tak wyglądało śniadanie dla kobiety, która spodziewa się dziecka. Na talerzu podano jej malutką kostkę masła, jedną średniej wielkości parówkę oraz zwykłą suchą bułkę. Nawet jeśli jedzenie byłoby najwyższej jakości, to jego ilość przeraża. Kobieta nie jest w stanie dostarczyć samej sobie, a co dopiero dziecku, substancji potrzebnych do życia i rozwoju.

- (...) Brakuje mi słów, kobiecie w ciąży dawać takie coś? Moja kobieta też była w Katowicach dawali jej jakieś kaszki, zrobiłem taki raban, że pół szpitala stało na nogach - napisał jeden z komentujących pod zdjęciem udostępnionym na grupie "Jedzenie w szpitalach" na Facebooku. Takie przypadki nie są odosobnione i w podobnych warunkach kobiety muszą przebywać w całej Polsce.

Posiłek dla ciężarnej

Najlepsze newsy:

  1. Policja wnioskuje o karę za pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Odbył się zgodnie z wolą rodziny
  2. Porażające sceny na polskim zalewie. Motorówka ratownika uderzyła
  3. Obłędne kotlety lepsze niż schabowy i mielony. Rodzina od razu poprosi o dokładkę, hit gwarantowany
  4. GIS wycofuje z Biedronki uwielbiany przez Polaków produkt. Wykryto w nim groźne bakterie
  5. Postaw ją obok owoców, a pobędziesz się muszek owocówek. Niezawodny sposób, robiły tak nasze babcie
  6. Znany komentator odchodzi z Canal+. "To nie była jego decyzja"

Źródło: facebook.com/Jedzenie w szpitalach

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł