Jedzenie dla dzieci z niespodziankąScreen zdjęcia z portalu parenting.pl

Okropne, porażające znalezisko w soczku dla dzieci znanej marki. Ojciec zdruzgotany widokiem, od razu powiadomił media

Do redakcji Wirtualnej Polski zostało przysłane szokujące zdjęcie, na którym widać jedzenie dla dzieci, w którym znajduje się robak. W swoim mailu do portalu napisał, że soczek miał być dla małego dziecka, lecz nieprzyjemna niespodzianka skutecznie odwiodła go od dalszego podawania go swojemu dziecku. Mężczyzna chce ostrzec jak największą ilość ludzi przed swoim znaleziskiem.

Jedzenie dla małych dzieci jest bardzo specyficzną kategorią żywności - nie może ona zawierać żadnych wzmacniaczy smaku, konserwantów czy ulepszaczy. Ważne, aby skład był jak najbardziej naturalny i pożywny - w końcu chcemy, aby nasze dziecko rosło zdrowe i silne.

Niestety, jeden z czytelników portalu wp.pl przesłał do redakcji internetowej mail, w którym zamieścił odpychające zdjęcie. Na kadrze widać dokładnie, jak ze słoika z soczkiem dla maluchów wychodzi biały podłużny robak. Portal napisał o jego znalezisku artykuł, w którym mężczyzna przestrzega innych rodziców przed zakupem.

Jedzenie dla dzieci zawierało coś przykrego

Rodzice próbują z całych sił kupować swoim maluchom najzdrowsze i najlepsze jakościowo produkty spożywcze. Małe dzieci po karmieniu mlekiem matki zaczynają jadać specjalne kaszki i dania, które są odpowiednio przygotowane dla ich delikatnego układu trawiennego.

Niestety, nie zawsze producenci ani sprzedawcy mają możliwość wyłapać wszelkie nieścisłości w swoich towarach. W ten sposób, jeden z czytelników wp.pl, kupił w sklepie soczek dla dziecka, w którym po otwarciu zobaczył pełzającego białego robaka. Szybko napisał wiadomość do wp.pl, w której zamieścił także kontrowersyjne zdjęcia.

Polacy odliczają dni, cudowna wiadomość. Wraca najlepszy program kulinarny w PolscePolacy odliczają dni, cudowna wiadomość. Wraca najlepszy program kulinarny w PolsceCzytaj dalej

To miał być soczek dla małego dziecka a tu niespodzianka w środku!! Czy to robak? Oczywiście, że tak. Sok BOBO FRUT kupiony w sieci Biedronka. Oczywiście sok był dobrze zamknięty, zrobił przysłowiowe pstryk podczas otwarcia. Miał długą datę przydatności do spożycia. Sprawa zgłoszona do producenta do ekspertyzy. Czekam teraz na opinię, zobaczymy, co zrobią w tej sprawie - napisał w mailu do wp.pl czytelnik.

Pod otrzymaniu owej wiadomości, redakcja WP Parenting postanowiła zwrócić się do producenta soku, firmy Nestlé, o komentarz w sprawie znaleziska. Przedstawicielka firmy, Joanna Szpatowicz, poinformowała dziennikarzy, że ów sok został już poddany ekspertyzie.

Odpowiedź od producenta

Mając na uwadze dobro naszych najmłodszych konsumentów, niezwłocznie po otrzymaniu opisywanego zgłoszenia, analizie poddaliśmy próbki kontrolne tej serii soku, jego składników, a także prześledziliśmy proces produkcji. Nasza analiza nie wykazała żadnych nieprawidłowości. Badaniu laboratoryjnemu poddany został także kwestionowany produkt przekazany nam przez konsumenta. Zlecona analiza przeprowadzona przez zewnętrznego eksperta entomologa jednoznacznie wykazała, że owad nie mógł znaleźć się w soku na etapie produkcji - napisano w odpowiedzi.

Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Zajrzyj do tego tekstu, z którego dowiesz się w jaki sposób klientka doprowadziła kelnerkę do łez. W tym artykule wyjaśniamy dlaczego nie warto trzymać żywności na balkonie.

Trzeba przyznać, że taka niespodzianka może szybko wywołać negatywne odczucia co do marki, a awersja może trwać nawet latami. Miejmy nadzieję, że czytelnikowi wp.pl więcej nie zdarzy się podobna sytuacja.

Jedzenie dla dzieci

Jedzenie dla dzieci

Powyższe kadry pochodzą z artykułu dostępnego na portalu parenting.pl

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: portalparentingowy.pl, parenting.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł