Goździkipixabay.com/_Alicja_ wikipedia.org/Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Poland license

Przekąski wyparły goździki. Nie mieści się w głowie jakie zachcianki mają Polki w Dzień Kobiet

Jedzenie od zawsze było ważną częścią kultury. Teraz jednak, nowe trendy spychają tradycję w tył. Oczekiwania Polek wobec dnia kobiet przechodzą pojęcie.

Jedzenie eksluzywnych potraw jest częścią celebrowania ważnych wydarzeń, bądź formą upamiętnienia. Co, kiedy brak wolnych miejsc w restauracji, a rocznica bądź dzień kobiet tuz za rogiem? Jedzenie na dowóz wkracza wtedy do akcji.

10 najbardziej niesamowitych właściwości ogórków kiszonych. Miałeś pojęcie?10 najbardziej niesamowitych właściwości ogórków kiszonych. Miałeś pojęcie?Czytaj dalej

Jedzenie w dniu kobiet ważniejsze, niż gest

Kto nie pamięta dnia kobiet z przeszłości? Goździki, rajstopy oraz tulipany. Tego typu upominki wiodły prym wśród Pań, a Panowie ochoczo nimi obdarowywali. Teraz jednak wymagania kobiet zwiększyły się. Zwyczajna tradycja nie wystarcza. Aby je zadowolić potrzeba co najmniej sushi albo stek. Czy nie powinno być tak, że od wartości prezentu liczy sie gest i chęć sprawienia przyjemności? Jak mężczyźni wypełniają zalecenia kobiet?

Dzisiaj grzeje: 1. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

2. Gdzie kręcono "Ranczo"? Jest w zupełnie innym miejscu niż wielu myśli, turyści je uwielbiają

Coraz częściej takie dni spędzamy w domu. Nie chce nam się gnieździć w przepełnionych restauracjach, a pragnienie kameralnego wieczoru z winem w domowym zaciszu jest większe, niż głośny wypad do kina. Wielu mężczyzn jest wtedy postawionych pod ścianą, co mają zrobić aby ich partnerki były zadowolone? Jedzenie na wynos jest rozwiązaniem, przynajmniej tak wynika z informacji przedstawionych przez serwis PizzaPortal.pl W tym dniu zamawianych jest dwukrotnie więcej posiłków, niż zwykłego dnia.

Przed mężczyznami stoi ciężkie zadanie wypełnienia wielkich oczekiwań kobiet. Wyewoluowały one ze zwykłych goździków do bardzo drogich zestawów sushi. Czy jest to dzień, w którym wymagane są aż takie gesty i przygotowania? Czy może rozwiązanie z dawnych czasów było lepsze?

Najlepsze newsy:

      1. Polacy masowo popełniają największy błąd podczas gotowania rosołu. Właśnie dlatego nie ma idealnego smaku
      2. Dagmara Kaźmierska jest bardzo szczęśliwa. Plotki o ciąży w „Królowych życia” potwierdziły się
      3. Osłupiające, wystarczy przez 7 dni pić sok z kiszonej kapusty. 2 dnia widać powalający efekt
      4. Odżywka za 50 groszy sprawia, że kwiaty rosną jak szalone. Masz ją w kuchni
      5. Zakwas z buraków bije rekordy popularności. Niweluje ogromną ilość strasznych chorób
      6. GIS ostrzega. Na rynek trafiła niebezpieczna substancja, która może uszkodzić mózg i doprowadzić do śmierci

Źródło: horecatrends.pl

Następny artykuł