Jedzenie nad polskim morzem jest szalenie drogie
YouTube.com/ Nasze Pomorze

Wakacyjne ceny jedzenia nad polskim morzem powalają. Dorsz smażony 90 zł, przesada?

Jedzenie w restauracjach nigdy nie będzie tak tanie jak samodzielnie przygotowany posiłek - restauracja ma o wiele więcej kosztów, stąd nakładana marża na serwowane dania. Nad polskim morzem wakacyjne ceny potrafią zwalić z nóg, dlaczego właściciele życzą sobie aż tak dużo za zwykłą smażoną rybę? 90 złotych za smażonego dorsza wydaje się być mocno wygórowaną ceną.

Jedzenie nad polskim morzem od dawna jest o wiele droższe niż w reszcie kraju. Bałtyk jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych w Polsce, dlatego właściciele restauracji mogą pozwolić sobie na odrobinę większe ceny. Niestety, niektórzy sprzedawcy jedzenia nie ograniczają się i wystawiają swoje dania po zaporowych cenach.

Poszli na grzyby, w 3 godziny zebrali 65 kg. Miejsca, w którym tak Poszli na grzyby, w 3 godziny zebrali 65 kg. Miejsca, w którym tak "sypnęło" nie zapomną nigdyCzytaj dalej

Jedzenie nad morzem może skończyć się bankructwem

Jadąc nad morze większość z nas szykuje się, że nasze portfele zostaną mocno uszczuplone. Do ogromnych kosztów noclegu często włączamy duże sumy za parkowanie oraz atrakcje. Jeśli chcemy jadać w restauracjach, smażalniach ryb oraz cukierniach musimy zabrać o wiele większe sumy. To właśnie w tych miejscach poczujemy prawdziwą drożyznę naszego morza.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wściekły klient nie wytrzymał i wrzucił do sieci porażające zdjęcia z Biedronki. Ostrzega wszystkich
  2. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł

Ceny jedzenia nad polskim morzem są oszałamiające. W niektórych kurortach musimy zapłacić nawet 90 zł za kilogram smażonego dorsza. Pomnóżmy wydatki przez 4 osobową rodzinę i jeden posiłek może nas kosztować nawet kilkaset złotych. Zdarzają się cukiernie, które za zwykłego gofra z cukrem pudrem życzą sobie 13 złotych. Podobnie drogo liczą sobie pizzerie, które za włoski placek biorą nawet 40 złotych.

Kiedy jedziemy na wakacje możemy czuć duży stres pomimo chęci wypoczynku. Sytuacja gospodarcza polaków nie jest najlepsza, a kiedy na tydzień wakacji całą rodziną musimy wydać grube tysiące, wielu z nas woli zwyczajnie odpuścić.

Najlepsze newsy:

  1. Pilna konferencja Mateusza Morawieckiego. Ogłosił ogromny sukces w walce z poważnym niebezpieczeństwem
  2. Znoszą kolejny zakaz, Polacy będą zachwyceni. "Kwestia dni, a może nawet godzin"
  3. Nigdy nie wyrzucaj obierek z ogórka. Dzięki nim pozbędziesz się uciążliwego problemu
  4. Oszałamiające ciasto truskawkowe zrobisz w 7 minut. Receptura jest cudowna
  5. Nigdy nie wylewaj wody po gotowaniu jajek. Ma przecudowne i zupełnie nieznane właściwości
  6. Robert Lewandowski przejdzie na emeryturę? Deklaracja napastnika nie pozostawia złudzeń, padła data

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł