Jedzenie zamówione przez księdza stało się powodem do niespotykanego pytaniapixabay.com/kisistvan77

Dostawca jedzenia zapukał do drzwi księdza. Duchowny oniemiał po jego słowach

Jedzenie, które zamówił pewien ksiądz spowodowało, że duchowny mógł opisać niesamowitą historię ze spotkania z dostawcą. Kiedy otworzył mu drzwi, ten wypowiedział kilka niebywałych słów. Duchowny dosłownie oniemiał kiedy je usłyszał, teraz opowiada o nich wszystkim.

Jedzenie, które ksiądz zamówił do plebanii stało się powodem do niebywałej prośby od dostawcy. Kiedy ksiądz usłyszał co ten od niego oczekuje, oniemiał na miejscu. Kiedy się otrząsnął, bez zastanowienia spełnił jego prośbę. Teraz opowiada o tej historii w internecie, a jego fani nie są w stanie uwierzyć.

Ceny młodych polskich warzyw i owoców zwalają z nóg. Truskawki, bób i ziemniaki kosztują fortunęCeny młodych polskich warzyw i owoców zwalają z nóg. Truskawki, bób i ziemniaki kosztują fortunęCzytaj dalej

Jedzenie okazało się idealnym pretekstem dla dostawcy - miał ogromną prośbę do księdza

Każdy z nas od czasu do czasu lubi zamówić jedzenie na wynos, dzięki niemu nie musimy gotować, męczyć się i czekać długich godzin. Pewien ksiądz uległ pokusie zjedzenia czegoś smacznego na szybko i zamówił danie korzystając z usług Uber Eats. Kiedy odbierał jedzenie, dostawca wypowiedział do niego kilka słów, które zapamięta już na zawsze.

Dostawca nie wiedział, że dostarcza zamówienie do księdza. Kiedy jednak odkrył, że miejsce do którego dowozi pokarm okazało się plebanią, postanowił wykorzystać nadarzającą się okazję. Poprosił księdza o możliwość spowiedzi.

Dzisiaj grzeje:

  1. Co się dzieje z organizmem po zjedzeniu rabarbaru? Nie mamy dobrych wieści o przysmaku z dzieciństwa
  2. Jaki majątek ma Rafał Trzaskowski? Kandydat na prezydenta ujawnił źródła dochodów

Ksiądz opisał całe zdarzenie w krótkim wpisie w swoich mediach społecznościowych. Kiedy odebrał jedzenie, po około minucie znowu usłyszał dzwonek do drzwi. Naturalną pierwszą myślą było, że dostawca pomylił zamówienia. Kiedy otworzył mu drzwi usłyszał zaskakujące słowa.

- Jest pan księdzem? Księdzem katolickim? – Tak, to plebania – odpowiedział ksiądz – A czy w takim razie mógłbym się wyspowiadać, zanim ksiądz zje? - zapytał dostawca.

Historia odbiła się szerokim echem w całym internecie pokazując, że w tych ciężkich czasach można znaleźć ulgę w najmniej spodziewanych chwilach.

Najlepsze newsy:

  1. Zdejmiemy maseczki. Szumowski powiedział, kiedy nadejdzie czas
  2. Pamiętacie Kasię z ”13 posterunku”? Mamy jej zdjęcia, nie mieści się w głowie, jak teraz wygląda
  3. Jak powstają kebaby? TVN ujawnił okropną prawdę
  4. Tacki do grillowania mają ukrytą funkcję. Ważna wiadomość dla wszystkich grillujących
  5. Jedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrze
  6. Potężne trzęsienie ziemi. Służby: "Najsilniejsze, jakie przeżyłem". Zaskakująca wiadomość ze świata

Źródło: pl.aleteia.org

Następny artykuł