Lidl wycofuje popularne jedzenie.

Uważajcie, po badaniach w laboratorium Lidl pilnie wycofuje uwielbiany produkt. Nie jedzcie go

Jedzenie produktów wycofanych jest niebezpieczne. Tym razem Lidl informuje o zagrożeniu dla zdrowia. Koniecznie przeczytajcie i zwróćcie go szybko do sklepu.

Jedzenie, które zostało oznaczone jako wycofane nie powinno być spożywane. Lidl zamieścił ważny komunikat, w którym informuje o produkcie, którego nie powinniśmy jeść ani kupować

Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikatyStało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikatyCzytaj dalej

Jedzenie wycofane z półek sklepowych zawiera dwutlenek siarki

Lidl w swojej ofercie posiada wiele marek własnych, które przez wszystkich są uwielbiane za ich smak i niską cenę. Niedawno z oferty została wycofana partia jednego z nich, ponieważ na opakowaniu zabrakło pełnej informacji na temat składu produktu. Chodzi o dwutlenek siarki, który jest wykorzystywany jako konserwant żywności. Może powodować reakcje alergiczne, dlatego konieczna jest wzmianka o nim w składzie, a błąd producenta spowodował wycofanie całej partii.

Chodzi o chipsy Snack Day o smaku paprykowym i gramaturze 175 g. Sieć prosi o zwrot opakowań, nawet jeśli zaczęliśmy już je jeść. Nie będzie problemu z dokonaniem zwrotu, nawet pomimo otwarcia paczki. Żaden paragon również nie będzie konieczny, o ile zgadza się data minimalnej trwałości wydrukowana z tyłu na etykiecie.

Dzisiaj grzeje: 1. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

2. Rząd chce dać turystom bony na 1000 zł na wycieczki. Podano szczegóły

Dokładne informacje na temat produktu: Snack Day, chipsy paprykowe, 175 g o dacie minimalnej trwałości 28.09.2020 i 19.10.2020. Inne serie tej samej marki nie są jednocześnie wycofane.

Sieć przeprasza wszystkich klientów, których dotknęła owa nieprzyjemność. Jednocześnie zapewniają, że cała żywność i inne produkty, które są sprzedawane podlegają całościowym badaniom pod kątem bezpieczeństwa.

Najlepsze newsy:

  1. Mocny komentarz Wiśniewskiego na temat sytuacji w Polsce. Fani nie spodziewali się takich słów
  2. Naukowcy już wiedzą, kiedy nastąpi szczyt zachorowań w Polsce. Wykresy nie pozostawiają złudzeń
  3. Apogeum witamin. Dodaj do surówki z kiszonej kapusty 1 składnik, podniebienie odleci
  4. Jest zdrowsza od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych. Niemal nikt jej nie je
  5. Druzgocące zdjęcie z polskiego sklepu. Zachowanie klientki nie mieści się w głowie
  6. Czy należy dezynfekować wszystkie produkty przyniesione do domu? Mikrobiolog tłumaczy

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł