Uciekła z kwarantanny, jedzenie jej nie pasowałoTwitter.com/Andrzej Borowiak

Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

Jedzenie powinno sprawiać nam przyjemność, w końcu nasze kubki smakowe i węch są bardzo rozbudowane. Jedna z kobiet poddana kwarantannie nie zaleciła się do zasad. Wszystko dlatego, że jedzenie jej nie smakowało.

Jedzenie w czasie kwarantanny nie jest niestety wykwintne. Musimy rezygnować z rzeczy które lubimy, żeby móc bezpiecznie spędzić czas w domach. Są jednak ludzie, dla których żywienie w czasie kwarantanny musi spełniać najwyższe standardy.

Kasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżaćKasjerka Biedronki założyła maseczkę i rękawiczki. Skandal, klienci zaczęli ją upokarzać i poniżaćCzytaj dalej

Jedzenie jej nie odpowiadało

Niezastosowanie się do zasad kwarantanny grozi surowymi karami, nawet pozbawieniem wolności. Niestety, są ludzie którzy mogą odczuć ową karę na własnej skórze. Pewna mieszkanka województwa lubuskiego zdecydowała się opuścić swój dom, ponieważ nie podobało jej się jedzenie które dostała. Jest wegetarianką, a jednym z produktów które miała jeść była kiełbasa.

- Niestety to prawda. Jak tak dalej pójdzie to nas wykończą. „Kobieta objęta kwarantanną zgłosiła się na komisariat na Jeżycach. Uciekła z wyznaczonego miejsca w Słubicach, bo jest wegetarianką, a dali jej kiełbasę” - pisze jeden z funkcjonariuszy policji na Twitterze. Policjanci przecierali oczy ze zdumienia, kiedy kobieta weszła na teren komisariatu i oznajmiła powód swojego przybycia.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest lista, lepiej nie spożywaj 4 produktów podczas kwarantanny. Skutki mogą być opłakane

2. Umierał i nawet nie wiedział, że przed nim odszedł jego brat, siostra i mama. Wszystko przez jeden obiad, tragedia w USA

Kobieta pojawiła się na komisariacie w środę w Słubicach. Była objęta kwarantanną, lecz w żywności która została jej wydana była kiełbasa. Bardzo jej się nie spodobało i swoją gorycz chciała upuścić na pobliskim komisariacie. Teraz grozi jej więzienie.

Najlepsze newsy:

  1. Jest dobra wiadomość ws. epidemii w Polsce. Prof. Maksymowicz ujawnia
  2. Zdradzała swojego męża. Przez nią i jej kochanka 2,5 tysiąca osób jest na kwarantannie z powodu koronawirusa
  3. TVN przekazuje komunikaty banków. Pilna zmiana płatności kartą za zakupy, epidemia wpłynęła na decyzję
  4. Babcie łączyły czosnek z 2 najzdrowszymi składnikami i wzmacniały odporność rodziny. Pradawna receptura
  5. Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikaty
  6. Kto najczęściej choruje przez koronawirusa? Opublikowano najnowszy raport

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl

Następny artykuł