Polacy wyrzucają jedzeniefacebook.com/ Miasto Suwałki

Ręce opadają do samej ziemi. Polacy już zaczęli wyrzucać zapasy jedzenia

Jedzenie kupowane w ostatnich dniach w kolosalnych ilościach już zaczyna się psuć. Klienci wychodzili z wózkami uginającymi się pod produktami. Teraz zaczynają je wyrzucać.

Jedzenie, które ludzie magazynowali na czas kwarantanny, wykraczały poza możliwości konsumpcji. W końcu czy jedna rodzina będzie w stanie zjeść 30 bochenków chleba zanim ten się zepsuje? Niestety, rzeczywistość brutalnie zweryfikowała plany konsumentów.

Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciAsia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieciCzytaj dalej

Jedzenie gnije na śmietnikach w ogromnych ilościach

Rzuciliśmy się wielkimi masami do sklepów, kiedy tylko usłyszeliśmy, że rozprzestrzenia się epidemia. W Biedronkach odgrywały się dantejskie sceny, ludzie wyrywali sobie koszyki aby zmieścić zakupy, a makarony i kasze zniknęły w kilka godzin. I o ile produkty z długą datą przydatności do spożycia były mądrym wyborem, to kupienie świeżych warzyw i owoców w ilościach hurtowych już nie.

W śmietnikach leżą setki produktów, które zwyczajnie się zepsuły. Ludzie nie dali rady zjeść wszystkiego co kupili i byli zmuszeni wyrzucić przeterminowane produkty. Na profilu w portalu Facebook "Miasto Suwałki" zostało zamieszczone zdjęcie kontenera ze śmieciami. Na zdjęciu widzimy, że wewnątrz znajduje się kilkadziesiąt bochenków chleba. Opakowania nie zostały nawet otwarte, więc nikt nie podjął się próby zjedzenia ich.

Dzisiaj grzeje: 1. Zjesz kawałek i obniżysz ciśnienie bez leków. Mało znane domowe sposoby

2. Ujawniono, do kiedy Ryanair uziemił samoloty. Wiele osób się zawiedzie

Post poruszył internautów, którzy tłumnie i zgodnie wypowiadają się o nieprzemyśleniu sprawy i niesprawiedliwości zachowania klientów, którzy masowo robili zakupy.

- Jak kilka dni temu zrobiłem zdjęcie lady zawalonej chlebem, który kupowała jedna osoba, to zaraz znaleźli się obrońcy, że dla sąsiadów, że dla całej rodziny i takie tam pierdoły. Czekałem tylko aż te wszystkie zapasy znajdą się w śmietniku. I proszę już tak się stało. Jak nazwać takich ludzi? - pisze jeden z użytkowników. Ciężko nie zgodzić się z jego słowami, prawda?

Najlepsze newsy:

  1. Wprowadzono bardzo ważną zmianę, każdy podatnik musi o niej wiedzieć. Nowy przepis już obowiązuje
  2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny
  3. Usłyszałeś od kasjera prośbę o drobne, bo nie ma jak wydać reszty? Prawie nikt nie wie 1 ważnej rzeczy
  4. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie
  5. Polski sprzedawca ogórków kiszonych przeciera oczy. Epidemia zmieniła wszystko
  6. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć

Źródło: facebook.pl

Następny artykuł