Jedzenie w polskich szpitalach ciągle szokuje.print screen/czytelnik nowości.com

Skandal, pacjenci szpitali masowo robią porażające zdjęcia w polskich szpitalach. Więźniowie nie pracują na swoje utrzymanie, a jedzą lepiej?

Jedzenie w szpitalach powinno być przede wszystkim pożywne, ale nawet rekonwalescenci powinni dostawać smaczne posiłki. W końcu by nabrać sił po zabiegach czy operacjach trzeba się odpowiednio odżywiać, ale polskie szpitale wcale tego nie ułatwiają. Porażające zdjęcia obiegły internet, dzięki czemu mieliśmy okazję się przekonać, jak karmią chorych. Jesteśmy w szoku. Widok zdjęć posiłków w szpital rozzłościł wielu internautów. Widząc talerze z placówek zdrowia doszli do wniosku, że nawet więźniowie jedzą lepiej, a nie pracują na swoje utrzymanie. Zdaniem wielu Polaków powinno zapracować na jedzenie, obecnie środki na ich jedzenie pochodzą z naszych podatków.

Jedzenie odgrywa ogromną rolę w naszym życiu, niezależnie od stanu naszego zdrowia. Oczywiście gdy ze względów zdrowotnych powinniśmy jeść mniej, posiłki stają się czasem mniej smaczne. Z żalem żegnamy wtedy ukochane schabowe czy golonkę, ale mimo wszystko staramy się jeść tak, by dostarczać sobie wszystkich składników odżywczych. Prawdziwi smakosze doskonale wiedzą też, że nawet dietetyczne potrawy nie muszą być pozbawione smaku, a do tego zawsze można je ładnie podać. Niestety to, czym karmi się pacjentów w polskich szpitalach, pozostawia wiele do życzenia.

W 7 minut pozbędziesz się mszyc i mrówek. Jest niebywały sposób, wszystko dzięki cudownej miksturzeW 7 minut pozbędziesz się mszyc i mrówek. Jest niebywały sposób, wszystko dzięki cudownej miksturzeCzytaj dalej

Jedzenie w szpitalach jest skandaliczne, o czym wiemy dzięki szokującym zdjęciom pacjentów. Okazuje się, że nawet więźniowie jedzą lepiej niż rekonwalescenci

Jedzenie w szpitalach stało się już legendą, bynajmniej nie ze względu na wysokie walory smakowe. Każdy miłośnik jedzenia jest zwykle przygotowany na to, że szpitalne potrawy nie będą prezentować się zbyt dobrze, ale wszystko ma swoje granice. Dieta chorych i rekonwalescentów powinna być oczywiście lekkostrawna, ale niezależnie od stanu zdrowia potrzebujemy wszystkich niezbędnych składników odżywczych, by odzyskać utracone siły. Jedzenie w szpitalu rozczarowuje pod każdym względem.

Dzisiaj grzeje:

1. Magda Gessler podała przepis na kotlety schabowe. Ich sekret tkwi w nietypowym szczególe
2. Kierowco, przyjrzyj się swojej tablicy rejestracyjnej. Za jedną rzecz możesz dostać mandat, nawet do 1000 zł

Smętne kromki chleba ze zwiędłym plasterkiem pomidora, łyżeczką masła czy najtańszą wędliną są koszmarem każdego prawdziwego smakosza, nawet jeśli wyląduje on w szpitalu. Podawane tutaj jedzenie nie spełnia wielu norm. Co prawda nikt po zabiegu nie spodziewa się dań niczym z restauracji, ale jednocześnie trudno powrócić do zdrowia, gdy je się niemal wyłącznie suchy chleb z niezbyt apetycznymi dodatkami i w porcjach, jakimi najadłby się może przedszkolak. Internaci chętnie publikują zdjęcia najsmutniejszych posiłków na świecie, a my jesteśmy zasmuceni i oburzeni. Prezentujemy najgorsze posiłki w polskich szptalach.

jedzenie szpitalnejedzenie w szpitalu

Najlepsze newsy:

  1. Czy Jolanta Kwaśniewska była lepszą pierwszą damą niż Agata Duda? Miażdżąca opinia dziennikarki TVN
  2. Prezydent aresztowany, oskarżenia są bardzo ciężkie. Zaskakująca wiadomość dotyczy Hasima Thaci, głowy Kosowa
  3. Szybko sprawdź swoje rachunki, Biedronka może wypłacić ci pieniądze. Chodzi o produkty, które kupujemy codziennie
  4. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaskoczyła wszystkich
  5. Oburzająca i skandaliczna cena za kotlety schabowe na wakacjach w Zakopanem. Mocno podnosi ciśnienie turystom
  6. Mąż Anny Przybylskiej usłyszał wyrok. Znamy szczegóły sprawy Jarosława Bieniuka

Źródło: https://nowosci.com.pl/

Następny artykuł