Postawa kierownika była zaskakującawebniusy.com

Bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia. Gości zamurowało słysząc odpowiedź kierownika

Jedzenie w restauracji jest czystą przyjemnością, w końcu nie my musimy stać nad garnkami cały dzień. Wiąże się jednak z możliwością bycia świadkiem niecodziennych sytuacji. Pewien bezdomny poprosił w restauracji o resztki jedzenia, a kierownik zaskoczył wszystkich.

Jedzenie w restauracji, skończyło się dla gości bardzo niespodziewanie. Niecodzienna sytuacja wywołała wiele emocji, niektórzy byli w wielkim szoku.

Nie do odgadnięcia, chodzi o 1 składnik. Niezwykłe kotlety mielone z nim w środku są hitemNie do odgadnięcia, chodzi o 1 składnik. Niezwykłe kotlety mielone z nim w środku są hitemCzytaj dalej

Jedzenie w restauracji z niespodziewanym finałem

Dzień zaczynał się jak każdy inny. Ojciec z córką postanowili udać się do restauracji serwującej jedzenie typu fast-food Chick-fil-A w jednym z miast w Ameryce. Zajadając się burgerami nagle zauważyli, że do knajpy wszedł człowiek, który wyglądał na bezdomnego. Podszedł do kierownika restauracji i poprosił o jakiekolwiek resztki jedzenia, żeby móc choć trochę zaspokoić swój głód. Słowa, które wypowiedział kierownik zamurowały wszystkich. Całą sytuację ojciec opisał na portalu facebook.com, jednak najważniejszy fragment brzmi tak:

- Ludzie wokół trzymali go na dystans, ale to nie powstrzymało go od bycia uprzejmym. Stał w bezpiecznej odległości, żeby nie naruszać ich przestrzeni i w spokoju czekał na kierownika restauracji. Gdy podszedł już do niego, słyszeliśmy, jak mówi, że bezdomny nie dostanie resztek, a normalny i ciepły posiłek taki jak wszyscy. Jedyną rzeczą której od niego wymagał to modlitwa za jedzenie. Bezdomny nie miał z tym absolutnie żadnego problemu. Kierownik położył rękę na ramieniu bezdomnego i razem zaczęli się modlić - czytamy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?

2. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica

Jego postawa była naprawdę zaskakująca, w końcu zazwyczaj osoby bezdomne są wyganiane, aby nie zaburzać spokoju innych klientów. Często niestety ich zapach jest nieprzyjemny, a zachowanie napastliwe. Owy mężczyzna był bardzo kulturalny i dbał, aby nie zakłócać jedzenia i pobytu w restauracji innym gościom.

Najlepsze newsy:

  1. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  2. Pierwsza ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej. Nie żyje księżniczka Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma
  3. Magda Gessler handluje jedzeniem przez internet. Ceny chleba zwalają z nóg
  4. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit
  5. Badania: przekonaj się co jedzenie 2 jajek dziennie robi z twoim organizmem
  6. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Przerażające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii

Źródło: webniusy.com

Następny artykuł