Niesamowita reakcjaYouTube.com/Pitbull Channel

Czekały na jedzenie. 4-latka wysypała karmę przed 6 pitbullami, stało się coś niesamowitego

Jedzenie naszych małych podopiecznych często wygląda bardzo chaotycznie. Psy rzucają się na jedzenie, jakby nie jadły od tygodni, a karma z miski znika w przeciągu kilku sekund. Przekonajcie się, jak wygląda karmienie 6 pitbulli przez 4-letnią dziewczynkę.

Jedzenie dla naszych zwierzaków jest jedną z najważniejszych czynności w ich życiu. Wystarczy zobaczyć, z jaką ekscytacją i zniecierpliwieniem czekają na podanie miski pełnej mięsa lub karmy.

Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?Czytaj dalej

Jedzenie tych psów jest niebywałe

Ludzie myślą, że pitbulle są agresywnymi i bardzo niebezpiecznymi psami, szczególnie dla dzieci. W poniższym filmie widzimy, jak mała dziewczynka karmi swoje psy. Spodziewamy się, że kiedy tylko wysypie karmę psiaki rzuca się szczekając i warcząc, walczyć o każdy kęs między sobą. Stało się jednak coś zupełnie niesamowitego. Zobaczcie sami:

Kiedy tylko karma dotknęła ziemi stała się rzecz niebywała. Wbrew pozorom, psy nie skoczyły sobie do gardeł aby dostać się jak najszybciej do jedzenia. Wręcz przeciwnie, spokojnie siedziały, czekając na komendę, która pozwoliłaby im zacząć posiłek. Kiedy usłyszały komendę bardzo spokojnie podeszły i zaczęły z dyscyplina i gracją jeść.

Dzisiaj grzeje: 1. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit

2. Potwierdził się najsmutniejszy, światowy scenariusz dotyczący koronawirusa. Wszystkie kraje potwierdziły

Dziewczynka okazała wielka odwagę i opanowanie stojąc przed taka bandą, jednak należy pamiętać, że agresywność i zachowanie psów bardzo mocno zależy od wychowania przez człowieka. Jeśli wpoimy im przemoc, może się okazać, że kiedyś użyją jej przeciwko nam. Tutaj widzimy, że psy są wychowane z dyscypliną, lecz także miłością i szacunkiem, a człowiek dla nich jest ważny.

Najlepsze newsy:

  1. Błąd w informacjach Ministerstwa Zdrowia. Właśnie podano faktyczną liczbę zgonów spowodowanych koronawirusem w Polsce
  2. Wszyscy się w niej kochali. Dziś ciężko uwierzyć, że to ona, operacje plastyczne zniszczyły jej twarz
  3. Przepis na zniewalający galaretkowiec. Najszybciej robione ciasto jeszcze z PRL-u
  4. Nie potrzebujesz nawet schabu. Przypominamy sprytne triki z PRL-u na najtańsze "kotlety schabowe"
  5. Zjesz kawałek i obniżysz ciśnienie bez leków. Mało znane domowe sposoby
  6. Naukowcy donoszą. Koronawirus mutował już kilkadziesiąt razy

Źródło: podaj.to

Następny artykuł