Jedzenie w galerii handlowej nie będzie możliwe?pixabay.com/jarmoluk

Galerie handlowe znowu będą otwarte. Nie wszyscy się ucieszą, chodzi o punkty gastronomiczne

Jedzenie w galeriach handlowych było zawsze serwowane przez wygodne restauracje, które często mają całe piętro tylko dla siebie. Czy z uwagi na odmrażanie gospodarki będziemy mogli znowu zjeść będąc na zakupach? Mamy złe wieści, związane z otwarciem galerii handlowych.

Jedzenie, które spożywaliśmy do tej pory na zakupach, było często kupowane w restauracjach, które mieszczą się w galeriach handlowych. Od wprowadzenia obostrzeń z restauracji możemy korzystać tylko wtedy, kiedy chcemy zamówić jedzenie na wynos. Na miejscu jeść nie możemy, tak wynika z obostrzeń. Czy z otwarciem galerii handlowych będziemy mogli w końcu zjeść w restauracji?

Kupujesz masło w kostkach? Nie daj się nabrać na popularny trik wprowadzający w błądKupujesz masło w kostkach? Nie daj się nabrać na popularny trik wprowadzający w błądCzytaj dalej

Jedzenie w restauracji już niedługo możliwe? Mamy złe wieści

Wszyscy jesteśmy już zmęczeni siedzeniem w domu i zamawianiem jedzenia na wynos. Chcielibyśmy udać się do restauracji, usiąść ze znajomymi czy z rodziną i napawać się zmianą otoczenia. Czy otwarcie galerii handlowych nam to umożliwi? Niestety, restauracje dalej będą zamknięte dla klientów, którzy będą chcieli zjeść na miejscu. Możliwe będzie jedynie zamówienie jedzenia na wynos.

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Gessler na kwarantannie przekazała radosną nowinę. Jej rodzina wkrótce się powiększy

2. Zapytali Szumowskiego o szczegóły wakacji. Ogromne rozczarowanie dla setek tysięcy Polaków

Od 5 maja mają zostać otwarte sklepy w galeriach handlowych za sprawą odmrażania gospodarki. Z restauracji będziemy mogli odebrać jedzenie bądź zamówić na dowóz, lecz spożywanie go na terenie galerii bądź w jej okolicy będzie zabronione. Zjeść będziemy mogli dopiero w domu.

- To zasady, które dla wielu naszych klientów mogą być nowe i zaskakujące, pamiętajmy jednak, że są to rozwiązania tymczasowe. Ważne jest abyśmy byli w tym czasie zdyscyplinowani - tłumaczy zastępca dyrektora Galerii Jurajskiej Anna Borecka-Suda.

Najlepsze newsy:

  1. Zrozpaczeni dziadkowie Kacperka ujawniają prawdę o rodzinie. Porażające słowa
  2. Mąż kazał zabić żonę, na pogrzebie udawał łzy. Nie mógł uwierzyć, gdy kobieta pojawiła się na uroczytości
  3. Właśnie dzieje się we wszystkich Biedronkach w Polsce. Obowiązuje tylko dzisiaj, 2 podobnej okazji długo nie będzie
  4. Wypij królową wszystkich napojów lub kefir przed snem. Efekty przyjdą nagle
  5. Polacy źle smażą placki ziemniaczane? Nie do pomyślenia co radzi Gessler
  6. Na Twojej skórze pojawiło się dziwne znamię? Uważaj, ponieważ może być objawem niebezpiecznej choroby

Źródło: dziennikzachodni.pl

Następny artykuł