Joanna Brodzikinstagram / joanna_brodzik_official / kadr z zamieszczonego nagrania

Wstrząsające, Brodzik w liceum "zajadała niepokoje" i tyła. Katechetka wyzywała ją od bękartów

Joanna Brodzik zdecydowała się opowiedzieć o ciężkim dzieciństwie. Od najmłodszych lat aktorka musiała mierzyć się z okrutnymi szykanami oraz wyzwiskami. Ogromna, bezpodstawna krytyka, która na nią spadła stała się powodem jej problemów z odżywianiem.

Joanna Brodzik w świadomości Polaków zapisała się przede wszystkim jako charyzmatyczna i sympatyczna aktorka. Jak się okazuje za uśmiechniętą twarzą kryją się dramaty z dzieciństwa, o których nawet najbardziej oddani fani nie mieli pojęcia. Aktorka zdecydowała się opowiedzieć w szczerym wywiadzie dla Wysokich Obcasów, o najtrudniejszych momentach oraz zajadaniu problemów.

Pilne, smutne słowa Gessler. Nagle zakryła twarz przyłbicą, przekazała przygnębiający komunikatPilne, smutne słowa Gessler. Nagle zakryła twarz przyłbicą, przekazała przygnębiający komunikatCzytaj dalej

Joanna Brodzik - najtrudniejsze chwile w dzieciństwie

Joanna Brodzik urodziła się w niewielkiej miejscowości. Jej rodzice w momencie jej narodzin byli nastolatkami, przez co żadne z nich nie było w stanie całkiem oddać się opiece nad córką. Joanna dostała się pod opiekę babci od strony mamy, które przeszła na rentę, aby móc opiekować się wnuczkom. W małej miejscowości taka sytuacja rodzinna budziła niezdrową sensację, dlatego ludzie na ulicy obracali się gdy Joanna przechodziła wraz z babcią. Jak opowiada aktorka, od najmłodszych lat dane jej było usłyszeć krzywdzące słowa.

Dzisiaj grzeje:

  1. Już niedługo zrobimy zakupy w niedzielę w Lidlu, Biedronce i innych sieciach? Jest nowy projekt ustawy
  2. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr

Ciężko w to uwierzyć, ale jedne z pierwszych szykan Joanna usłyszała z ust katechetki, która podczas przygotowań do pierwszej komunii namawiała inne dziewczyny, by nie zadawały się z Joanna, bo jest "bękartem" oraz "czerwoną świnią". Dziewczynka nie była także prawidłowo ochrzczona, ponieważ ksiądz w miasteczku nie zgodził się by była ochrzczona w murach kościoła. Od najmłodszych lat aktorka była karana, mimo całkowitej niewinności.

Jak sama Joanna przyznaje, prześladowania okropnie odbiły się na jej psychice. Największe pocieszenie upatrywała w tym czasie w jedzeniu, które nie mogło sprawić jej przykrości. Problem osiągnął apogeum w liceum, kiedy to aktorka osiągnęła najwyższą wagę. Jak sama relacjonuje - Mieszkałam w coraz większych czarnych swetrach, dochodząc do wagi 80 kg (...), a jedząc przez chwilę czułam ulgę. Bardzo często problemy emocjonalne odbijają się na sposobie odżywiania. Całe szczęście Joannie udało się pokonać demony przeszłości i osiągnąć prawdziwy sukces, czego szczerze gratulujemy.

Najlepsze newsy:

  1. Pilna, niespodziewana konferencja Mateusza Morawieckiego. Padły najnowsze informacje, chodzi o miliardy dla Polsk
  2. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr
  3. Córka aktora Boczka z "Kiepskich" wyrosła na przepiękną kobietę. Jej mama i tata gotują nietypowe dania, jednak ona nie jada w domu rodzinnym
  4. Od jutra Lidl będzie zamknięty. Dzisiaj wielka akcja, tłum ludzi gromadzi się w środku, niebywałe doniesienia z polskiej miejscowości
  5. Ekspresowa surówka z papryką. Hit, który pasuje do wszystkiego
  6. Nagła śmierć znanej postaci sportu. W poniedziałek miał przyjść na trening, ale nie zdążył

Źródło: kobieta.wp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł