Joanna Opozda zrobiła coś nieobliczalnegoInstagram / asiaopozda

Joanna Opozda w furii zrugała kelnerkę? Pracownica restauracji miała uciec z płaczem

Joanna Opozda zrobiła coś czego najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał. Cały incydent miał miejsce w restauracji. Według doniesień informatora portalu Pudelek aktorka miała w nieludzki sposób potraktować kelnerkę. Ciężko przejść obok czegoś takiego obojętnie. Co się stało w jednej z warszawskich restauracji?

Bez wątpienia Joanna Opozda jest jedną z tych gwiazd, która w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Wszystko za sprawą związku z Antkiem Królikowskim. Oczywiście sławę zapewniły jej kreacje aktorskie w wielu polskich produkcjach oraz sesje zdjęciowe publikowane między innymi we włoskim wydaniu magazynu Vogue. Ostatnie wyjście aktorskiej pary do restauracji zakończyło się nie lada incydentem. Do czego doszło?

Włożył różę w ziemniaka. Po siedmiu dniach złapał się za głowę, uzyskał niemożliwy efektWłożył różę w ziemniaka. Po siedmiu dniach złapał się za głowę, uzyskał niemożliwy efektCzytaj dalej

Joanna Opozda w starciu z kelnerką

Wszystko zaczęło się, kiedy Joanna Opozda i Antek Królikowski postanowili udać się do jednej ze stołecznych restauracji. W wybranym przez siebie lokalu aktorska para złożyła zamówienie. Kiedy kelnerka zaczęła podawać do stolika przypadkiem rozlała kieliszek prosecco. Informacje dotyczące tego jak zachowała się w tej sytuacji Joanna Opozda mogą wywołać konsternację.

Zgodnie z doniesieniami informatora, na którego powołuje się portal Pudelek, Joanna Opozda wpadła w szał. Aktorka rzekomo bezlitośnie zrugała kelnerkę pracującą w restauracji. Kobieta nie mogąc znieść takiego traktowania wybiegła płacząc z ogródka, w którym zajęła stolik aktorska para. Ponadto Joanna Opozda miała stwierdzić, że z rekompensatą w zaistniałej sytuacji powinno być wyzerowanie rachunku. Nie da się ukryć, że takie zachowanie jest okrutne. Warto jednak zwrócić uwagę na jak całą sprawę przedstawia Antek Królikowski.

Dzisiaj grzeje:

  1. Fasolka kupowana przez wszystkich jest właśnie wycofywana ze sklepów. Feler odkryty po wypuszczeniu na rynek może być niebezpieczny dla zdrowia
  2. Przynajmniej 15 dni aresztu za Halloween. Polskie władze przygotowują bezlitosne kary

Jak Joanna Opozda zachowała się zdaniem aktora?

- Wyobraź sobie, że w lipcowy wieczór zapraszasz dziewczynę na kolację do restauracji. Jest chłodno, ale siadacie na ogródku, bo jak zwykle jesteście z dwoma psami. Składacie razem zamówienie, po czym kelnerka niechcący wylewa na Was drinki i... Jest dramat! Ubrania: sukienka, koszulka, spodnie nadają się już tylko do prania, ale wcześniej marzysz o tym, żeby przebrać mokre ciuchy, bo o 22 ciepło już nie jest. Prosisz więc o zapakowanie jedzenia na wynos, płacisz i szykujecie się do ewakuacji. Mimo wszystko obracacie całą sytuację w żart, bo nic innego zrobić już nie można. Od kelnerki oczekujecie jedynie zwykłego "przepraszam", którego nie słyszycie. Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo - powiedział Antek Królikowski w rozmowie z portalem Pudelek.

Sprawa, w którą została zamieszana Joanna Opozda wzbudza wiele kontrowersji. Zdania dotyczące awantury są mocno podzielone i ciężko stwierdzić, która wersja wydarzeń jest prawdziwa. Nawet jeżeli Joanna Opozda zachowała się w oburzający sposób, Antek Królikowski najprawdopodobniej i tak stanąłby w jej obronie. Czego nie robi się z miłości.

Najlepsze newsy:

  1. Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija internet. O córce prezydenta wypowiedzieli się także jej znajomi ze szkoły
  2. Chcą w Polsce zwołać Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Za wschodnią granicą podjęto niepokojącą decyzję
  3. 6-latek zaprosił 32 osoby na urodziny i nikt nie przyszedł. Żadnego dziecka nie powinna spotkać podobna przykrość
  4. Nie masz pomysłu co ugotować na obiad? Takich kotletów jeszcze nie jadłeś
  5. Michała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposób
  6. 6-latek bohatersko bronił swojej siostry przed dziką bestią. Odniósł poważne rany, ale jego heroizm został doceniony (FOTO)

Źródło: Pudelek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł