Joanna Opozdainstagram / joasiaopozda

Joanna Opozda przerwała milczenie i wyjawiła kulisy skandalicznej sytuacji w restauracji. Kelnerzy powiedzieli jej coś okropnego

Joanna Opozda przedstawia swoją wersję wydarzeń w restauracji. Według jej słów szokująca afera miała zupełnie odmienny przebieg niż zostało to przedstawione. Aktorkę spotkała ogromna niesprawiedliwość. Postanowiła bronić swojego dobrego imienia.

Joanna Opozda niechlubnie zasłynęła w mediach za sprawą skandalicznej sytuacji jaka miała miejsce w pewnej restauracji. Według słów postronnych obserwatorów aktorka miała agresywnie zrugać kelnerkę, która wylała lampkę wina na jej stolik. W mediach rozpoczęła się ogromna nagonka na Joannę, a wiele osób uznało jej zachowanie za skandaliczne. Nie mogąc dłużej znieść niesłusznej jej zdaniem krytyki, gwiazda opowiedziała swoją wersję wydarzeń. Głos w tej sprawie zabrała także rzeczona restauracja.

Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocWeszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocCzytaj dalej

Joanna Opozda odpowiada na oskarżenia

Na swoim Instagramie Joanna opublikowała szereg postów mających na celu wyjaśnienie raz na zawsze nieprzyjemnego incydentu. Na samym początku postanowiła pokazać, że sprawę konsultowała z restauracją - Dzisiaj zadzwoniła do mnie właścicielka restauracji, w której wydarzyła się cała, wielka afera, która tak naprawdę się nie wydarzyła. Była w szoku i przeprosiła mnie za całą sytuację. Okazuje się że aktorka musi mierzyć się ostatnio z nieprawdopodobnymi przykrościami - Wylała się na mnie ogromna fala hejtu. Od kilku dni dostaję pogróżki i okropne wiadomości, kelnerzy mówią, że będą mi pluli do zupy.

Aktorka wyjaśnia także jak afera wyglądała ze strony obsługującej stolik kelnerki - Właścicielka porozmawiała z kelnerką, która nas tego dnia obsługiwała. Pani kelnerka powiedziała, że absolutnie na nią nie krzyknęłam, że się nie popłakała, że to bzdura, że to wszystko jest wyssane z palca. Że zachowałam się normalnie i po ludzku faktycznie zwróciłam jej uwagę, bo faktycznie mogła przeprosić, czego nie zrobiła. Była tam nowa, była w szoku, tak się zdarza. Nie było afery.

Dzisiaj grzeje:

  1. Idealnie chrupkie ogórki kwaszone. Wszystko przez 1 skladnik
  2. Ważne zmiany dla emerytów i rencistów już w mocy. Nawet 3732,10 zł więcej do świadczenia

Restauracja wydaje oficjalne oświadczenie

W celu ukrócenia wszelkich spekulacji oraz hejtu na Joannę Opozdę, oświadczenie na Facebooku wydała także restauracja - Ponieważ rzekoma sytuacja miała miejsce w naszym lokalu, chcielibyśmy stanowczo zdementować, że zachowanie Pani Joanny w stosunku do naszej pracownicy było niestosowne. Rzeczywiście doszło do przypadkowego wylania drinka, co oczywiście nie było przyjemnym zajściem, ale reakcja Pani Joanny była daleka od opisywanej. Nasza kelnerka nie poczuła się urażona (nikt na nią nie krzyczał, nie doprowadził do łez). Przykro nam, że ktoś wykorzystał i rozdmuchał to zdarzenie do rozmiarów niezdrowej sensacji.

Miejmy nadzieję, że wyjaśnienia zarówno Joanny Opozdu, jak i restauracji zakończą spór. Z relacji obu zainteresowanych jasno wynika, że Joanna padła ofiarą pomówień, które przysporzyły jej ogromnych kłopotów. Oby w tym miejscu historia znalazła swoje zakończenie.

Najlepsze newsy:

  1. Kościół stwierdził nieważność małżeństwa Jacka Kurskiego po 20 latach. Zaskakujące doniesienia
  2. Porażająca wiadomość z rana. Płonie słynna katedra w Europie, służby w akcji
  3. Lewandowska gotuje rosół w bardzo nietypowy sposób. Nie dodaje do niego makaronu, woli nieprawdopodobnie zdrowy składnik
  4. Wygląd kuchni w domu Michała Szpaka jest nieprawdopodobny. Nie chce się wierzyć
  5. Zaczęła wlewać w siebie wodę po ogórkach kiszonych. Siódmego dnia z jej ciałem wydarzyło się niemożliwe
  6. Koszmarne informacje podane przez media. Nie żyje znany polski bramkarz, kibice kojarzyli go z polskich boisk

Źródło: Plotek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł