Joanna OpozdaInstagram / @joasiaopozda

Po aferze w restauracji Joanna Opozda zaczęła dostawać pogróżki. Kelnerzy wysyłają jej porażające wiadomości

Joanna Opozda wyznała, że jest w bardzo ciężkiej sytuacji. Po feralnym posiłku w restauracji świat gastronomii wydaje się być przeciwko niej. Niektóre wiadomości mrożą krew w żyłach.

Joanna Opozda w ciągu kilku dni stała się główną bohaterką ogólnopolskiego skandalu. Za sprawą incydentu, który miał miejsce w jednej z modnych restauracji Joanna Opozda musiała zmierzyć się z atakami z wielu stron. Według relacji świadków kelnerka obsługująca aktorkę oraz jej partnera miała wylać na Joannę drinka. Postronni przekazali, że celebrytka wpadła we wściekłość i bardzo agresywnie zrugała kelnerkę, która miała się popłakać i wybiec z restauracyjnego ogródka, w którym przebywała para. W odpowiedzi na gorzkie słowa celebrytka postanowiła wydać oświadczenie dla swoich fanów. Z jej wypowiedzi możemy dowiedzieć się jak miażdżąca krytyka spadła na nią szczególnie ze strony kelnerów.


Chrupiące ogórki w orientalnym wydaniu, zrobisz je w kwadrans. Pikantny smak idealnie pasuje do dań z grillaChrupiące ogórki w orientalnym wydaniu, zrobisz je w kwadrans. Pikantny smak idealnie pasuje do dań z grillaCzytaj dalej

Joanna Opozda wyjawia ciąg dalszy afery

W celu ukrócenia plotek oraz spekulacji oświadczenie wydała także restauracja, w której doszło do rzekomej napaści słownej na kelnerkę. Za pośrednictwem Facebooka przedstawiciel restauracji stanowczo zdementował, że zachowanie Joanny Opozdy w stosunku do ich pracownicy było niestosowne. W oświadczeniu czytamy - Rzeczywiście doszło do przypadkowego wylania drinka, co oczywiście nie było przyjemnym zajściem, ale reakcja Pani Joanny była daleka od opisywanej.

Sama Joanna od początku utrzymywała, że sytuacja nie była wcale tak dramatyczna, jak utrzymywały serwisy plotkarskie. W jednym ze swoich ostatnich wpisów wyjaśniających incydent aktorka wysnuwa przypuszczenia, co do osób stojących za rozsiewaniem nieprawdziwych informacji. Joanna pisze - Faktycznie zostaliśmy oblani drinkami, ale reszta? To dopisała sobie osoba z boku, a nawet dwie osoby, bo doskonale wiem, kto to zrobił, bo powiedziały tej obsłudze, że mnie zniszczą. To osoby, które pracują w mediach i znam ich imiona i nazwiska. Jeśli to oglądają, to serdecznie Was pozdrawiam.

Dzisiaj grzeje:

  1. Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomoc
  2. Przy bankomacie możesz się naprawdę mocno zdziwić. Spora zmiana w wypłatach już weszła w życie

Wiadomości, których nikt nie chciałby dostać

Zachowanie aktorki, o które ją oskarżano od razu poruszyło opinię publiczną. Po właściwie jednym artykule tłum antyfanów zaczął szturmować media społecznościowe aktorki. Jak możemy się domyślić, nie były to komunikaty pełne wsparcia i zrozumienia, bądź choćby chęci wyjaśnienia sytuacji na podstawie faktów. W emocjonalnym wpisie Joanny Opozdy dowiadujemy się, że rzeczywistość społecznego linczu jest jeszcze gorsza, niż mogłoby się wydawać. - Wylała się na mnie ogromna fala hejtu. Od kilku dni dostaję pogróżki i okropne wiadomości, kelnerzy mówią, że będą mi pluli do zupy.

Miejmy nadzieję, że afera dobiła już do brzegu i pani Joanna będzie mogła odpocząć od internetowego zgiełku, a pamięć internetowych hejterów będzie zbyt krótka, by ktokolwiek mógł spełnić swoje groźby.

Najlepsze newsy:

  1. Stare nagranie Dudy z Tadlą, dziś wolałby o nim zapomnieć. "Czasami ludzi ponoszą emocje"
  2. Muzułmanka z dwójką dzieci weszła do tramwaju w Warszawie. Niebywałe, co się potem wydarzyło
  3. Z łatwością uprawia nieziemskie borowiki na balkonie i w ogródku. Dzięki banalnej miksturze z miliardami zarodników grzybów
  4. Niesamowicie ekstrawagancka kuchnia Dody robi ogromne wrażenie. Takiego wnętrza nie ma żadna inna gwiazda
  5. Najczęstszy błąd podczas kiszenia ogórków. Unikniesz go, gdy poznasz 1 prostą regułę
  6. Na jaw wyszło, co obraziło Justynę Żyłę. Piotr nie wytrzymał, straszy ją policją

Źródło: plejada.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł