Julia Wieniawa jest chora. Musiała zmienić swoja dietę nie do poznaniainstagram.com/juliawieniawa

Julia Wieniawa jest chora. Niestety nie może już jeść z bardzo ważnych powodów wielu produktów

Julia Wieniawa zachwyca wielu internautów swoją piękną urodą, wysportowaną figurą oraz kunsztem aktorskim. Okazuje się, że znana aktorka jest chora na bardzo poważną chorobę. Z tego powodu musiała wykluczyć wiele produktów ze swojej diety.

Julia Wieniawa jest inspiracją i motywacją dla niezliczonej ilości osób. Debiut zaliczyła w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Teatrze Muzycznym „Roma”, a do najważniejszej roli można zaliczyć postać Pauliny z Rodzinki.pl Aktorka zdobyła się na wielką szczerość i zdradziła, że jest chora na poważną chorobę. Z jej powodu musiała całkowicie zmienić swoją dietę i na co dzień jada w szczególny, odmienny od reszty Polaków sposób.

Od jutra Lidl będzie zamknięty. Dzisiaj wielka akcja, tłum ludzi gromadzi się w środku, niebywałe doniesienia z polskiej miejscowościOd jutra Lidl będzie zamknięty. Dzisiaj wielka akcja, tłum ludzi gromadzi się w środku, niebywałe doniesienia z polskiej miejscowościCzytaj dalej

Julia Wieniawa choruje na poważne schorzenie - aktorka zdradza szczegóły swojego żywienia

Wieniawa pozostaje w czynnym kontakcie ze swoimi fanami i bardzo często dzieli się z nimi wieloma informacjami. Na co dzień wymienia się z nimi w komentarzach opiniami i komentarzami na wiele tematów. Jakiś czas temu wokalistka zdradziła, że choruje i przez to jej życie zmieniło się w bardzo mocnym stopniu. Cała dieta musiała zostać spisana na nowo, aby Julia mogła normalnie funkcjonować.

Dzisiaj grzeje:

  1. Córka aktora Boczka z "Kiepskich" wyrosła na przepiękną kobietę. Jej mama i tata gotują nietypowe dania, jednak ona nie jada w domu rodzinnym
  2. Popularny bank zmienia cennik i podnosi opłaty. O darmowym bankomacie możesz zapomnieć

Okazało się, że celebrytka choruje na niedoczynność tarczycy. Choroba bardzo mocno wpływa na codzienne funkcjonowanie. Wystarczy, że chora osoba zje niewskazany posiłek i od razu czuje nieprzyjemne objawy jak senność, słabość mięśni czy przybieranie na wadze. Z czymś takim zmaga się właśnie Wieniawa. Co musiała wykluczyć ze swojej diety?

Przede wszystkim musi bardzo dbać o ilość kalorii. Spowolniony metabolizm ułatwia tycie, na które gwiazda nie może sobie pozwolić. Z tego powodu bardzo dużo ćwiczy fizycznie oraz je 5 małych posiłków dziennie. Wyeliminowała także gluten, przez który puchła na twarzy. Przypomnijmy, że gluten znajdziemy praktycznie we wszystkich makaronach, pieczywie czy ciastach.

Wieniawa nie spożywa także produktów z laktozą, ponieważ jest na nią uczuloną. W diecie na niedoczynność tarczycy nie powinno się także jadać produktów bogatych w goitrogeny, które wzmagają objawy. Znajdziemy je między innymi w: soi, kapuście, brukselce, truskawkach, batatach czy szpinaku.

Najlepsze newsy:

  1. Pilna, niespodziewana konferencja Mateusza Morawieckiego. Padły najnowsze informacje, chodzi o miliardy dla Polsk
  2. 700 osób miało kontakt z zakażonym. Porażająca wiadomość spod Tatr
  3. Przy kiszeniu ogórków każdy szczegół ma ogromne znaczenie. Podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni słoik
  4. Syn Edyty Górniak nie jadł przez tydzień. Powód poraża, nawet słynna mama była zdumiona
  5. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  6. Nagła śmierć znanej postaci sportu. W poniedziałek miał przyjść na trening, ale nie zdążył

Źródło: viva

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł