Justyna Steczkowska przeżywa ciężkie chwileInstagram / justynasteczkowska

Steczkowska jest załamana, żali się. Wydała oszczędności, nie stać jej na remont kuchni

Justyna Steczkowska jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał, że osoba o takim statusie może przeżywać wyjątkowo trudne chwile. Wokalistka powiedziała wyjątkowo przejmujące słowa, które odnosiły się do planowanego remontu. Na co uskarża się Justyna Steczkowska?

Nie da się ukryć, że Justyna Steczkowska jest jedną z najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Jej twórczość uwielbiają fani w całym kraju i piosenkarka z pewnością nią może narzekać na brak popularności. Okazuje się, że nawet takim gwiazdom jak Justyna Steczkowska mogą przydarzyć się przykre niepowodzenia. Tym razem powodem ubolewania jest kuchnia.

Zgroza, stwierdzili porażające. Porównali produkt kupowany na wakacje przez nas wszystkich w Lidlu i BiedronceZgroza, stwierdzili porażające. Porównali produkt kupowany na wakacje przez nas wszystkich w Lidlu i BiedronceCzytaj dalej

Justyna Steczkowska i kłopoty z kuchnią

Ostatni czas nie był łatwi dla wielu artystów. Justyna Steczkowska również odczuła problemy na własnej skórze. Koronawirus sprawił, że osoby związane z estradą z dnia na dzień straciły źródło dochodu. Bez wątpienia taka sytuacja nie jest komfortowa. Niektórym spośród gwiazd estrady pandemia w znacznym stopniu pokrzyżowała plany.

Justyna Steczkowska planowała wyremontować swoją kuchnię. Jednak stało się to niemożliwe z powodów finansowych. Gwiazda podzieliła się swoimi problemami w mediach społecznościowych. Obok jej słów ciężko przejść obojętnie. Mogą wywołać spore kontrowersje.

Dzisiaj grzeje:

  1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji
  2. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  3. Były premier szuka pracy w internecie. Deklaruje się do działania zawsze i wszędzie

Justyna Steczkowska opowiedziała o problemach związanych z remontem kuchni

- Moje oszczędności, które przeznaczałam na kuchnię, która tak prosi, by odbył się jej remont, wydałam na płytę "Marię Magdalenę", bo nagrywałam m.in. w Los Angeles. To kosztowało mnie najwięcej. Kiedy zaczęłam na nowo zbierać pieniądze, no to przyszedł koronawirus i siadł nam na głowie. Wiadomo, że my artyści żyjemy raczej z oszczędności, z tego, co zdołaliśmy uzbierać, póki nie wrócimy do pracy, trudno mówić o jakichś dodatkowych projektach. W tej chwili nas na to nie stać - przyznała przejęta Justyna Steczkowska, przytaczana przez portal Super Express. Co sądzicie o jej problemach?

Najlepsze newsy:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Turystki nie wytrzymały, gdy zobaczyły bryczkę z końmi na szlaku. Ich reakcja była natychmiastowa, wszystko się nagrało
  3. Życie turystów w Ustce zagrożone. Przeraźliwa sytuacja nie mieści się w głowie. Nieludzkie zachowanie
  4. Pikantna surówka z marchewki posmakuje każdemu. Wystarczą 3 ząbki czosnku i dodatek, który każdy ma w lodówce, by stworzyć obłędny miks
  5. Steczkowska jest załamana, żali się. Wydała oszczędności, nie stać jej na remont kuchni
  6. Koniecznie dodaj ją do ciasta drożdżowego. Efekty zadziwią, nie będziesz już robić inaczej
  7. Justyna Żyła zadziwia. Tuż po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów (FOTO)

Źródło: Super Express

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł