Justyna Żyłayoutube / kanał: przeAmbitni.pl / kadr z materiału

Justyna Żyła pochwaliła się obłędnym obiadem. Podpis zdjęcia wzbudził ogromne emocje, celebrytka nie zostawiła złudzeń

Justyna Żyła podzieliła się z fanami zapierającą dech w piersiach fotografią posiłku. Jednak to nie jego uroda przyciągnęła fanów, a tajemniczy podpis pod zdjęciem. Spostrzegawczy fani zaczęli wysnuwać teorie.

Justyna Żyła odkąd zaistniała w polskim show biznesie, uwielbia dzielić się szczegółami ze swojego życia. Tym razem pokazała fanom apetycznie wyglądający obiad, na który składała się ryba, estetyczne cytryny oraz gustownie dobranie dodatki. Wytworny posiłek od razu przyciągnął rzeszę zainteresowanych życiem prywatnym celebrytki. Dla podgrzania zainteresowania Justyna zamieściła pod zdjęciem tajemniczy opis, który rozbudził wyobraźnie ciekawskich fanów.

Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocWeszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocCzytaj dalej

Justyna Żyła igra z fanami

Życie prywatne gwiazd od zawsze interesuje fanów. To z nim spotykają się idole oraz jak wyglądają ich codzienne aktywności to najbardziej pożądane informacje. Justyna Żyła dodając zdjęcie obiadu wywołała prawdziwą sensację i lawinę spekulacji. Wszystko za sprawą podpisu, który dla fanów oznaczał tylko jedno. Była uczstniczka Tańca z gwiazdami szybko odpowiedziała dociekliwemu fanowi, rozwiewając wszelkie wątpliwości.

Dzisiaj grzeje:

  1. Idealnie chrupkie ogórki kwaszone. Wszystko przez 1 skladnik
  2. Ważne zmiany dla emerytów i rencistów już w mocy. Nawet 3732,10 zł więcej do świadczenia

Tajemniczy podpis pod zdjęciem głosił - Kolacja dla najważniejszego faceta w moim życiu. W końcu polubił ryby. Całość wypowiedzi okraszona była emotkami z serduszkami. Jeden z fanów zainteresował się, czy posiłek smakował mężowi. Justyna nie pozostawiła tych wątpliwością bez odpowiedzi. Po chwili postanowiła odpowiedzieć fanowi, że męża nie posiada. Możemy domniemywać, że facetem życia Justyny Żyły najprawdopodobniej jest jej synek i to dla niej przygotowała tak znakomitą ucztę.

Ryba Justyny Żyłyfot: Instagram / Justynazyla

Najlepsze newsy:

  1. Justyna Żyła nie wytrzymała. Wyciąga kolejną broń przeciwko Piotrowi po tym, jak ujawnił ich prywatną korespondencję
  2. Autobus stanął w płomieniach na europejskim lotnisku. Ewakuacja terminala [film]
  3. Wielki luksus czy nie? Kasia Cichopek pochwaliła się zdjęciem kuchni, fani podzieleni
  4. Włożył różę w ziemniaka. Po siedmiu dniach złapał się za głowę, uzyskał niemożliwy efekt
  5. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  6. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie

Źródło: Kuchnialidla

Następny artykuł