Justyna ŻyłaInstagram / justynazyla

Justyna Żyła publicznie skrytykowała byłego męża, nie przebierała w gorzkich słowach. Pochwaliła się boskimi, wyśmienitymi potrawami.

Justyna Żyła powiedziała wszystko, co myśli o swoim byłym mężu. Celebrytka nie pozostawiła na nim suchej nitki. Swoją emocjonalną wypowiedź uzupełniła zdjęciem z dziećmi. Czy Piotr odniesie się do licznych zarzutów?

Justyna Żyła była żoną Piotra przez niemal 12 lat. Sielankę przerwał romans skoczka, który ujrzał światło dzienne. Zraniona Justyna od tego czasu nie potrafi wybaczyć byłemu mężowi, tego co zrobił. Para nieustannie przerzuca się oskarżeniami za pomocą mediów społecznościowych. Tym razem iskrą zapalną kolejnego konfliktu, był niedawny wywiad Piotra, w którym opowiadał o swoich codziennych zajęciach. Justyna od razu wylała swoje żale na Instagramie, na którym zwyczajowo publikuje swoje wyczyny kulinarne. Zarzuty wobec Piotra są ogromne, celebrytka nie szczędziła nawet najbardziej szokujących szczegółów.

Uważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyUważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyCzytaj dalej

Justyna Żyła - czy kiedyś zakopie topór wojenny z mężem?

Obserwujący od dłuższego czasu konflikt fani często zwracają uwagę na to, że media społecznościowe mogą nie być najlepszym miejscem do rozwiązywania sporów rodzinnych. Piotr i Justyna zdają się nic sobie z tego nie robić. Opublikowany przez Justynę wpis jest bardzo obszerny i znajdują się z nim fragmenty, które przyprawiają o ciarki.

Niby wszystko fajnie ale ... szanowny ex mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach , przypomnieć sobie , ze ma również dorastające dzieci , ze ma syna który niedługo stanie się dorosłym mężczyzna . - To jedno z pierwszych zdań otwierających wpis Justyny, dalej jest tylko ciekawiej.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polsat przekazał dramatyczne informacje. Nie żyje 223 osoby, koszmar w Polsce
  2. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  3. Rząd pracuje nad nowym programem socjalnym. Seniorzy otrzymają dodatkowe wsparcie

Justyna Żyła zdecydowała się publicznie pouczyć Piotra o roli, jaką powinien odgrywać w życiu swoich dzieci - posiadanie dzieci to nie tylko pożal się Boże marnej kwoty alimenty, które się są żadną łaską a Obowiązkiem każdego ojca który porzuca rodzine, ze posiadanie dzieci to nie tylko wysłanie grafiku do ich matki z informacja kiedy może je łaskawie zabrać między zabawą a czasem z konkubiną, ze posiadanie dzieci to drogi ex mężu obowiązki, rozmowy, szacunek do nich i nie narażanie ich na śmiech połowy Polski, że dzieci to nie tylko wpadanie raz w miesiącu i zmuszanie ich do towarzystwa konkubiny z która widywać się nie chcą - dalej Justyna postanowiła kolejno wypunktować jakie rzekome krzywdy jej i dzieciom wyrządził Piotr. W tym celu celebrytka zwróciła się do niego słowami:

Drogi ex mężu, życzę Ci, abyś czytając to usiadł i zastanowił się jak bardzo krzywdzisz swoje dzieci, jak ośmieszasz rodzinę, którą kiedyś miałeś, jak na poczet konkubiny zapominasz, że dzieci to nie meble, które tylko od czasu do czasu wytrzesz z kurzu. Zastanów się, co Twoje dzieci myślą o Tobie, widząc Twoje ciągłe zabawy, czytając wszystkie artykuły o Twoim zabawowym obecnym życiu, podczas gdy w ich sprawie wysyłasz grafik, podczas gdy za karę, że nie chcą spędzać czasu z twoją konkubiną, wyłączasz im telefony, zamykasz ich konto oszczędnościowe, zabierając pieniądze dzieci, pieniądze, które były zbierane na ich przyszłość.

Swoją wypowiedź Justyna Żyła podsumowała słowami, że to jedyny sposób kontraktu z byłym mężem. Konflikt byłego małżeństwa zdaje się nie mieć końca. Pozostaje jedynie czekać na reakcją Piotra, który raczej nie słynie z ignorowania rzucanej mój przez Justynę rękawicy. Mimo, że Justyna zdaje się spełniać na przykład poprzez gotowanie, także nie potrafi odpuścić wydarzeń z przeszłości.

Justyna ŻyłaJeden z posiłków zamieszczonych przez Justyna fot: Instagram / justynazyla

Kiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie staraniaKiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie staraniaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Aleksander Kwaśniewski przerwał milczenie, zdobył się na pełną szczerość. Jego opinia ws. pensji dla Agaty Dudy może namieszać
  2. Niestety. W Polsce stała się rzecz, której wszyscy się obawiali
  3. Stary skuteczny trick z liściem laurowym, który przyda się każdemu. Uratował niejedną domową katastrofę
  4. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  5. Bożena Dykiel nie wytrzymała. Gessler na długo zapamięta ich spotkanie
  6. Anna Lewandowska zadziwia w dniu urodzin męża. Pokazała pośladki przed tysiącami Polaków, co za widok (FOTO)

Źródło: onet

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł