Justyna ŻyłaEast News / autor: Piotr Molecki

Opływająca luksusem kolacja, róże i zdjęcia prosto z sypialni - Justyna Żyła prowokuje fanów. Czy były mąż będzie zazdrosny?

Justyna Żyła pochwaliła się serio rozbudzających wyobraźnię zdjęć. Wśród nich nie brakuje ekskluzywnego posiłku oraz bardzo intymnych ujęć z sypialni. Fani nie mogą zrozumieć, co kierowało Justyną w momencie publikacji zdjęć.

Justyna Żyła jest jedyna w swoim rodzaju. Celebrytka dokłada wszelkich starań, aby fani nawet na moment nie zapomnieli o jej istnieniu. Cała jej medialna kariera rozpoczęła się od burzliwego i publicznego rozwodu z Piotrem Żyłą. Gdy pojawiła sie na fali popularności, Justyna postanowiła, że za żadne skarby z niej nie zrezygnuje i wzięła udział w gorącej sesji do Playboya. Od tego czasu celebrytka niemal codziennie publikuje szczegóły ze swojego życia. Tym razem posunęła się krok dalej, rozbudzając zmysły fanów do granic.

Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produkty Nie jedz ich i nie używaj, wyrzuć, jeśli masz w domu. Są na czarnej liście, ostrzeżenie o zagrożeniu, wycofano niebezpieczne produktyCzytaj dalej

Justyna Żyła - pokazała zdjęcie z sypialni podczas randki

Justyna Żyła próbuje odkryć w sobie wiele talentów. Taniec po udziale w popularnym programie nie okazał się jednym z nich. Jest jednak materia, w której Justyna Żyła radzi sobie wspaniale. Media społecznościowe celebrytki wypełnione są apetycznymi zdjęciami potraw, które są dziełem Justyny Żyły. W tym przypadku rzeczywiście możemy mówić o talencie, ponieważ dania spod ręki Justyny naprawdę zachęcają do jedzenie. Mimo, że talent kulinarny celebrytki jest bezsprzeczny, to Justyna woli wzbudzać ciągłe sensacje w zupełnie innej sferze.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. Polsat alarmuje, zacznie się w czwartek. Wyglądają jak śmieci, pod żadnym pozorem nie dotykaj
  3. Zdjęcie pokazuje prawdę o spektakularnej diecie. Tomasz Sekielski nie wstydzi się niczego, fani nie mogą uwierzyć własnym oczom

Już kilkukrotnie w mediach robiło się głośno o domniemanych romansach Justyny Żyły. Zresztą sama zainteresowana była zazwyczaj prowodyrem plotek. Wszystko dzięki dwuznacznym podpisom, które domyślnym fanom miały sugerować, że w jej życiu pojawił się ktoś wyjątkowy. Tym razem nie można mieć wątpliwości, zdjęcia mówią same za siebie.

Zdjęcia opublikowane przez Justynę Żyłę jednoznacznie wskazują na to, że celebrytka spędziła wyjątkowo upojny wieczór. Na pierwszej fotografii możemy podziwiać danie z ekskluzywnej restauracji, na innym Justyna pochwaliła się bukietem czerwonych róż. Największą sensację wzbudziło jednak zdjęcie w sypialnianego łóżka w hotelu, gdzie Justyna zalotnie mruka okiem do obiektywu aparatu. Myślicie, że Piotr jest zazdrosny?

Justyna Żyła

Justyna Żyłafot: Instagram / justynazywa

Skandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościamiSkandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościamiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Klin podatkowy coraz potężniejszy. Zarobisz 2 tys., a zabiorą 3,3 tys. zł
  2. Mężczyźni wcinali ze smakiem sos ze słoika. Gdy ujrzeli, co jest na dnie, stracili apetyt na bardzo długo
  3. Trick Gessler sprawi, ze rosół będzie klarowny. Gwiazda ma jeszcze 1 cenną radę
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Kobieta na zdjęciu ma 74 lata, sekret jej urody zwala z nóg, każdy chce znać jej dietę. W końcu wyznała prawdę
  6. Panna młoda w dniu ślubu zdecydowała się na kontrowersyjne zachowanie. Nagranie zszokowało internautów

Źródło: pudelek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł