Justyna Żyła wypowiedziała się o rodzicach PiotraInstagram / @piotr_zyla_official / @justynazyla

Justyna Żyła nie odpuszcza, właśnie dostało się rodzicom Piotra. Na jej profilu oskarżenia przeplatane są zdjęciami z popisów kulinarnych

Nie da się ukryć, że Justyna Żyła jest jedną z tych celebrytek związanych z około kulinarnym show biznesem, o której w ostatnim czasie jest wyjątkowo głośno. Największy szum wokół jej osoby wzbudzają niesnaski z byłym mężem. Piotr Żyła bez wątpienia nie będzie zachwycony wiedząc jak wypowiedziała się o jego rodzicach.

Justyna Żyła nie odpuszcza i jasno daje do zrozumienia co uważa o swoim byłym mężu. Ostatnio celebrytka dopiekła również jego rodzicom. Obok takich słów nie da się przejść obojętnie. Zarzut pod adresem byłych teściów jest bardzo poważny. Co powiedziała Justyna Żyła?

Karygodne zachowanie kucharki i proboszcza rozgniewało wiernych. Napisali do biskupa, jednak nie przewidzieli reakcjiKarygodne zachowanie kucharki i proboszcza rozgniewało wiernych. Napisali do biskupa, jednak nie przewidzieli reakcjiCzytaj dalej

Justyna Żyła i jej były mąż od dłuższego czasu publicznie się obrażają

Ostatnio wspominaliśmy o tym, że Justyna Żyła jest oburzona kwotą alimentów opłacanych przez jej byłego męża. Nie jest to jednak koniec potyczek między dawnym małżeństwem. Tym razem Justyna Żyła w dosadny sposób skrytykowała dziadków swoich dzieci.

Justyna Żyła razem z byłym mężem już od dłuższego czasu toczą między sobą publiczne przepychanki. Na jej Instagramie oprócz popisów kulinarnych mogliśmy natknąć się na zdjęcia wiadomości SMS, które Piotr Żyła wysyłał do jej córki. Justyna Żyła wprost została w nich określona jako “brzydka”. Nic nie zapowiada, że wkrótce dobiegną one końca. Regularnie można natknąć się na niepochlebne wypowiedzi obu stron. Jednak teraz Justyna Żyła postanowiła w to wszystko wplątać swoich byłych teściów.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ogromna afera wśród gwiazd. Wieniawa publicznie wbiła szpilę Opoździe, musiała się bronić. Interweniował Antek
  2. Wyjął 100 zł i chciał zapłacić za zakupy. Kasjerka spojrzała na banknot i zamarła, od razu wezwała policję
  3. Polskie media przekazały tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitna Polka, tysiące osób w żałobie

Jaki zarzut pod skierowała Justyna Żyła pod adresem rodziców Piotra?

- Dzieci rosną, ich potrzeby również, jak w każdej rodzinie. Ogromnym wsparciem są moi rodzice, którzy zawsze interesują się wnukami. Wsparcia i zainteresowania ze strony rodziców eksmęża nie ma żadnego - powiedziała Justyna Żyła podczas rozmowy z Super Expressem, przytaczanej przez portal Pudelek. Bez wątpienia takie słowa mogą zaboleć. Ciekawe, czy Piotr Żyła się do nich odniesie.

Najlepsze newsy:

  1. Lech Kaczyński wcale nie traktował poważnie Andrzeja Dudy? Światło dzienne ujrzała zaskakująca historia
  2. Jest fatalnie. Dramat za polską granicą przybiera na sile. Blokują wszystko, co się da
  3. Ciasto na wyjątkowo gorące dni, bez pieczenia. Ekspresowy śmietanowiec na zimno zrobi furorę w twoim domu
  4. Potraktowali ją fatalnie, Kasia na długo zapamięta ich wesele. Para młoda powinna się wstydzić
  5. Kluczowy dla wszystkich komunikat z Lidla z ostatnich chwil
  6. Joanna Jędrzejczyk wyznała smutną prawdę przed całą Polską. Przed laty przeżyła prawdziwy dramat, nikt nawet nie wiedział

Źródło: Pudelek


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł